2018-06-26 15:51:04

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Шановні колеги, дорогі  співвітчизники!

Щиро вітаю вас з Днем Конституції  України.  День прийняття Основного закону є історичним, важливим для кожного з нас, громадянина своєї держави. Адже Конституція закріплює  наші права та свободи, є фундаментом демократичного розвитку українського суспільства.

Висловлюю надію, що закладений в Основному Законі потенціал буде розкритий повною мірою, і він сприятиме розвитку економічної, культурної та духовної сфер України.

Зі святом!  Будьмо небайдужими громадянами своєї держави.

З повагою, Голова Ради профспілок області                                                    Ігор Басюк

 

2018-06-25 18:39:02

ЧАС ВИМАГАЄ НОВИХ ЗНАНЬ ТА УМІНЬ

Надія Бурлака, голова обласної організації профспілки працівників харчової та переробної промисловості взяла участь та виступила на семінарі

У Херсоні 18-19 червня 2018 року відбувся семінар для голів профкомів Південних регіонів на тему: «Трудові відносини – без насилля. Право на свободу об’єднання, достойну зарплату, безпечні виробничі умови – необхідний елемент гідної праці і життя». Програма заходу була дуже насиченою, а теми хвилюючі та надзвичайно важливі для кожного учасника.

2018-06-25 08:35:49

Законодавство у сфері оплати праці має бути реформовано

Забезпечення гідної оплати праці на основі справедливого розподілу результатів праці, належної оцінки внеску працівників у загальні результати роботи економіки та формування ВВП країни, - такою є одна з головних вимог профспілок, зокрема Федерації профспілок України. Про це заявив Співголова Національної тристоронньої соціально - економічної ради, Голова ФПУ Григорій Осовий під час виступу на Національному круглому столі у рамках НТСЕР щодо реформування  законодавства у сфері оплати праці, що відбувся 22 червня у Києві. 

2018-06-23 15:04:14

Шановні державні службовці, колеги!

Прийміть найщиріші вітання із професійним святом – Днем державної служби.

З вашого ставлення до людей, до виконання своїх обов’язків починається довіра громадян до всієї влади, повага до держави. Нехай Ваш професіоналізм, відповідальне ставлення до справи, профспілчанська принциповість та активність , великий досвід і надалі служать людям, та процвітанню країни.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і миру,  високих досягнень у професійній діяльності, та всіх гараздів в родинах.

 З повагою,

Голова Ради профспілок області                                                 Ігор Басюк

 

2018-06-22 13:10:55

“Не заплатити зарплату – гріх,” – депутати просять збільшити медичну субвенцію на зарплатню медикам

На сесії обласної ради народні обранці розглянули звернення до Кабінету Міністрів України, Міністерства фінансів України, Комітету Верховної Ради України з питань бюджету та народних депутатів від області щодо ситуації із забезпеченістю видатками на виплату зарплати працівникам бюджетних установ області. Зокрема тих, які фінансуються за рахунок медичної субвенції з держбюджету.

2018-06-22 12:55:17

Б’Є- ЗНАЧИТЬ ЛЮБИТЬ, чи Б’Є- БУДЕ ПОКАРАНИй?

7 січня  в Україні вступив у дію Закон «Про запобігання домашньому насиллю», в якому, як стверджують фахівці, запропоновано новий підхід до боротьби з цим страшним явищем у суспільстві.Приписи нового закону викликають чимало питань. Тепер за ними  легко залишитися( хоча й тимчасово)  без житла, навіть  незважаючи на те , що це житло є власністю кривдника; мати обмежене спілкування, навіть в телефонному режимі з дитиною чи іншою постраждалою особою, навіть  наближатися  на визначену відстань тощо,  та ще й стати на все життя кривдником, чи й садистом, внесеним в Реєстр таких  осіб. А виключення кривдника з Реєстру можливе тільки в судовому порядку.

2018-06-22 12:52:45

ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ФПУ. Рішуче відстоювати права та інтереси членів профспілок, всіх людей праці

Які виклики стоять зараз перед профспілками щодо виконання головного їх завдання - ефективного забезпечення соціально-економічного захисту працівників, розвитку соціального діалогу та профспілкового руху? Що потрібно зробити, щоб найбільш активно та надійно захистити принцип соціальної справедливості?

2018-06-20 10:29:16

Про своєчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ

Шановний Олеже Романовичу!

Шановний Олександре Максимовичу!

До Ради профспілок області  надходять звернення від профспілкових організацій бюджетної сфери окремих районів області  щодо заборгованості з виплати заробітної плати.

         Проблеми із своєчасною виплатою заробітної плати виникають через незабезпеченість видатками на оплату праці працівникам бюджетних установ області до кінця 2018 року  понад 400 млн. гривень. Крім того, окремі райони не спрямовують нерозподілені вільні залишки коштів загального фонду та кошти від перевиконання місцевих бюджетів в першу чергу на виплату  заробітної плати працівникам бюджетних установ.

2018-06-18 16:08:36

Надамо солідарну підтримку у боротьбі шахтарів за збереження державних вугледобувних підприємств та свої конституційні права!

 

19 червня шахтарі України та Профспілка працівників вугільної промисловості України проводять в м. Києві біля стін Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Міністерства енергетики та вугільної промисловості України акцію протесту.

Початок акції о 8.30 біля Верховної Ради України.

2018-06-17 19:02:32

Податковий борг "Укрнафти" у травні 2018 року досягнув чергової круглої цифри - 15 млрд грн.

Як пишуть у своїй статті для ZN.UA директор ТОВ "Консалтингова група А-95" Сергій Куюн і аналітик нафтогазового порталу enkorr Віталій Крижевський, вже більше трьох років нафтова компанія утримує національне "лідерство" за боргами перед державним бюджетом."Укрнафта" перестала сплачувати до державного бюджету ренту на видобуток нафти і природного газу і низку інших податків з серпня 2014-го. Надалі стало зрозуміло, що борг зростає щомісяця рівно на 1 млрд грн", - йдеться в статті.