2019-07-02 08:14:51

НОВІ ТЕНДЕНЦІЇ. СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ _ В ПРОЦЕСІ Інновацій

РИНОК ПРАЦІ УКРАЇНИ МАЄ СТАТИ БІЛЬШ ГУМАННИМ ТА ПРИСТОСОВАНИМ  ДО ЛЮДЕЙ З ПОТРЕБАМИ

Департамент соціальної політики Івано-Франківської ОДА і, зокрема, фахівці управління праці департаменту беруть активну участь у вивченні та впровадженні у життя широкомасштабного 5-тирічного проекту Міжнародної організації праці, спрямованого на створення в Україні  інклюзивних можливостей працевлаштування, що фінансуються урядом Данії.

2019-07-01 15:42:43

Звернення ФПУ до учасників виборчого процесу до Верховної Ради України та членів профспілок.

Україна обрала шлях європейської та євроатлантичної інтеграції. Це шлях не стільки до набуття членства у відповідних структурах, скільки до проведення глибоких і масштабних реформ у всіх сферах суспільного життя України. Завдяки чому країна має стати економічно сильною, правовою і соціальною державою.
Федерація профспілок України, яка представляє інтереси майже 5 млн спілчан, виступає за розбудову України на засадах солідарності, єдності, рівності, соціальної справедливості та демократії, за стійке економічне зростання, повну зайнятість, якісні робочі місця, гідну оплату праці та справедливе прогресивне оподаткування, високоякісні громадське обслуговування, освіту та медицину, ефективне державне управління і місцеве самоврядування.

2019-06-27 12:11:50

У ЗВ’ЯЗКУ із ОЧІКУВАНИМ СКОРОЧЕННЯМ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ РДА

19 червня п.р. на засіданні Кабінету Міністрів України було розглянуто проект постанови Уряду про внесення змін у додаток до постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2014 р. №91", який стосується скорочення граничної чисельності працівників районних державних адміністрацій на 50%. Цим проектом передбачається пропорційне скорочення штатної чисельності райдержадміністрацій по всіх областях України, за виключенням Донецької та Луганської областей, "у зв'язку з процессом створення об'єднання територіальних громад та передачі їм більшості функцій районних державних адміністрацій". Таким чином, Урядом прийнято рішення про масове вивільнення понад 27 тисяч працівників районних державних адміністрацій з 01.01.2020.

2019-06-27 12:00:24

-ОСЬ ВОНИ: пріоритетні стратегічні та інституціональні завдання промислового розвитку для Уряду та нового парламенту;

Відбувся форум «Industry4Ukraine». 25 червня 2019 року, за ініціативою Асоціації підприємств промислової автоматизації України, Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, Інституту економічних досліджень та політичних консультацій, Торгово-промислової палати України, Офісу реформ при Кабінеті Міністрів України, Агенції Європейських Інновацій, ДП «Укрпромзовнішекспертиза», проведено форум «Industry4Ukraine», у роботі якого взяли участь спеціалісти Федерації профспілок України та її членські організації.

2019-06-27 11:23:41

Профспілки вимагали. Уряд нарешті вирішив

Виступ представника профспілок в Уряді, Голови ФПУ Григорія Осового на засіданні Кабінету міністрів України 26 червня 2019 року.

 

Кабінет міністрів України на своєму засіданні 26 червня ухвалив програму Мін'юсту «Чесна платіжка», яка, за словами Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, має допомогти врегулювати ціни на тепло та гарячу воду. Володимир Гройсман заявив, що запроваджена програма  спонукатиме місцеву владу відповідально вкладати кошти місцевих бюджетів у модернізацію ЖКГ.

2019-06-26 21:32:33

ТРИСТОРОННІЙ ДІАЛОГ В ОБЛАСТІ ВИЗНАНО УСПІШНИМ

Міжнародна організація праці визнала досвід Івано-Франківщини у веденні соціального діалогу успішним та запропонувала до вивчення. Олександра Гринів, заступник начальника управління праці департаменту соціальної політики, секретар обласної тристоронньої  соціально-економічної Ради повернулася з Києва та розповіла про свою участь у Проектах МОП.

Минулого тижня незалежні експерти Міжнародної організації праці провели Тренінг для секретаріату  Національної тристоронньої соціально-економічної Ради (НТСЕР) та секретарів територіальних тристоронніх соціально-економічних Рад, де обговорили «Соціальний діалог в Україні: стан, проблеми та перспективи розвитку. Роль інституцій в цьому процесі».  В його роботі взяла участь та виступила Олександра Гринів, заступник начальника управління праці   департаменту соціальної політики, секретар територіальної соціально-економічної Ради.

2019-06-26 16:07:38

ЗНАТИ І ДІЯТИ

Управління праці Івано-Франківської міської ради інформує:

З метою сприяння проведенню соціального діалогу Мінсоцполітики звертає увагу на необхідність виконання Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019-2021 роки.

2019-06-26 15:48:34

Конституція України - гарант волі і незалежності народу

Шановні краяни!

Рада профспілок області щиро вітає всіх профспілчан  з визначним державним святом – Днем Конституції України, яка є фундаментом нашої державності,  самовиявленням українського народу жити в незалежній та соборній державі!

Ми продовжуємо будувати свою омріяну країну, вільну й багату, де кожна людина буде найвищою цінністю, де закон є один для всіх.

Бажаю всім нам твердо йти вибраним цивілізаційним шляхом,  виборюючи спільно реальність, де діють засади, закріплені в Конституції України. Нехай свято – День Конституції України - відкриває нові горизонти для розвитку та самовдосконалення!

Усім - мирного неба і натхнення жити і будувати свою сім’ю, родину, країну!

З повагою,

Голова Ради профспілок області            Ігор Басюк

2019-06-25 19:11:42

ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ФПУ. Профспілки – за соціальну і справедливу Україну

У центрі уваги нової демократичної коаліції, яка буде формуватися після парламентських виборів в Україні, має бути соціальне спрямування розвитку економіки. Соціальна справедливість повинна йти пліч-о-пліч з економічною конкурентоспроможністю. Про це говориться у Зверненні ФПУ до учасників виборчого процесу до Верховної Ради України та членів профспілок «За соціальну і справедливу Україну!», текст якого було схвалено 25 червня на засіданні Президії ФПУ.

2019-06-24 21:34:58

ВІДТЕПЕР ОСВІТУ МОЖНА БУДЕ ЗДОБУТИ Й ВДОМА

Таке нововедення запровадило Міністерство освіти, а зараз відповідне положення на ухваленні в інших міністерствах, повідомляє портал Педагогічна преса.

Перейти на сімейну освіту зможуть всі охочі, достатньо буде лише написати заяву, а тому в МОН, з нового навчального року чекають на значне збільшення хоумскулерів. Сьогодні таких дітей в Україні 54 тисячі.