2019-07-16 20:30:09

В Україні вступили в дію нові вимоги до якості молочної продукції

В Україні вступили в дію нові вимоги до якості молочної продукції

12 липня в Україні набрав чинності наказ Міністерства агарної політики і продовольства, згідно з яким затверджуються нові вимоги до безпеки і якості молока і молочних продуктів. Цей документ повинен уніфікувати вказані українські та європейські вимоги, врегулювати значення основних мікробіологічних показників, адаптувати технологічні вимоги до сучасних реалій і скасувати застарілі норми в цій сфері.

2019-07-16 20:22:25

Керівникам членських організацій ФПУ! Шановні колеги!

 

На прохання членських організацій ФПУ 20 -26 жовтня 2019 року відбудеться  візит делегації  ФПУ до м.Париж (Франція) з метою ознайомлення з діяльністю Загальної  конфедерації праці Франції (ЗКП) щодо захисту трудових та соціально-економічних прав трудящих країни.

 Під час зустрічей з французькими колегами будуть висвітлені наступні теми:

2019-07-16 10:38:58

В УКРАЇНІ БУДЕ 92 плюс 10 райони

Вперше презентовано модель ідеальної європейської України з новою моделлю адміністративно-територіального устрою, в якій замість 468 районів буде сформовано 102. Це 92 райони, які знаходяться на підконтрольній території України і ще 10 – на тимчасово окупованій та у Криму. Про це під час години запитань до Уряду у Верховній Раді України повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
2019-07-15 14:12:37

Проведено тактико-спеціальні навчання на Долинському ГПЗ ПАТ «Укрнафта»

Днями було проведено тактико-спеціальні навчання на Долинському  ГПЗ ПАТ «Укрнафта» на тему «Гасіння пожежі на установці осушки газу Долинського ГПЗ», під час яких рятувальники відпрацьовували  свої дії  спільно з працівниками об’єкту у випадку виникнення пожежі.

Ці навчання мали за мету перевірити  оперативну готовність працівників пожежно-рятувальної служби, взаємодію між рятувальниками, службами взаємодії та адміністрацією об’єкта.

2019-07-14 21:53:57

ДО проблеми, пов’язаної з примусовим стягненням коштів в ході виконавчого провадження,

Погашення заборгованості з виплати заробітної плати – ще той головний біль учасників господарських відносин. Часом ані якісні договори, ані судові рішення не гарантують повернення боргів. Але ж кревні, чесно зароблені гроші нікому «дарувати» не хочеться. Тому варто знати нюанси виконавчого провадження та його прогалини, яких, на жаль, не так уже й мало.
2019-07-14 21:47:43

Президія обкому профспілки. Головні акценти : мінімізувати негативні наслідки реформування охорони здоров'я

На президії обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я, яка відбулася 10 липня, розглянуто п’ять важливих питань: «Про стан реформування галузі охорони здоров’я області та соціально-економічний захист працюючих в умовах проведення реформ», «Стан виплати заробітної плати в закладах охорони здоров’я області», «Про проєкт примірного колективного договору для комунальних неприбуткових підприємств вторинного та третинного рівня», «Про підсумки проведення заходів до Всесвітнього дня охорони праці в закладах охорони здоров’я області та аналіз стану травматизму», «Про проведення звітів і виборів в Профспілці працівників охорони здоров’я України».

З перших двох питань з доповіддю виступила голова обкому профспілки Наталія Бирчак. При цьому основну увагу було звернуто на захист прав працівників галузі, мінімізацію негативних наслідків реформування охорони здоров’я.

2019-07-14 18:18:04

Голова ФПУ Григорій Осовий звернувся до Уповноваженого ВР з прав людини щодо захисту конституційних прав працівників

Голова СПО об’єднань профспілок, Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий звернувся до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денисової з листом щодо неконституційності окремих положень Закону України від 22 травня 2015 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оплати судового збору».

2019-07-12 21:26:33

БОРЦІ З НАЦИСЬКИМ ТА КОМУНІСТИЧНИМ РЕЖИМАМИ ВИЗНАНІ ЗАКОНОМ ТА МАЮТЬ ПРАВО НА СТАТУС, ГАРАНТІЇ І ПІЛЬГИ УЧАСНИКА БОЙОВИХ ДІЙ.

 

Верховною Радою України прийнято Закон України № 2640-VIII, яким внесено зміни до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” в частині надання статусу учасника бойових дій борцям за незалежність України у XX столітті.

10 липня 2019 року Урядом  затверджено відповідний Порядок реалізації права осіб, які виборювали незалежність України у ХХ столітті, на отримання статусу учасника бойових дій та відповідних пільг і гарантій, передбачених законодавством України.

2019-07-12 19:59:30

Профспілка освітян наполягає на врахуванні своїх пропозицій до урядової постанови

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України розглянув проект постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки», який розроблено Міністерством освіти і науки України з метою поетапної реалізації положень частини другої статті 61 Закону України «Про освіту» та частини другої статі 36 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», і спрямував свої пропозиції та зауваження до Міністерства освіти і науки України та СПО об'єднань профспілок.

2019-07-11 07:44:50

Літнє оздоровлення в горах «КАРПАТСЬКІ ЗОРІ» ТА «ВЕРХОВИНА» ТРИМАЮТЬ ІМІДЖ

Серед найбільш відомих закладів Прикарпаття, які вже багато років успішно займаються літнім оздоровленням дітей та сезонним туризмом – два профспілкові дитячі заклади оздоровчого типу ЛОК: «Карпатські зорі» (м.Косів) і «Верховина» (смт.Верховина»). Директором обох санаторіїв  за сумісництвом є Василь Васильович Шипчук.

Ще в радянські часи розпочавши тут свою трудову діяльність з інструктора тодішньої турбази «Верховина», він пройшов чи не всі щаблі кар’єрного зростання. Останні вісім років працює на посаді директора.

Спілкуємося з керівником про нинішній літній оздоровчий сезон для дітей (саме закінчується перша зміна) і про добрі та не дуже… тенденції, які доводиться долати, щоб не лише зберегти ввірені бази в доброму стані, а й змогти забезпечувати все більш вимогливі запити клієнтів, які їдуть в Карпати, щоб і подивитися, і відпочити,  а потім - знову повернутися.