Домашня / Інформаційний вісник

2021-12-03 09:15:34

КОРПОРАЦІЯ OSTCHEM ХОЧЕ СПІВПРАЦЮВАТИ З «КАРПАТНАФТОХІМОМ»

Згідно з домовленістю із керівництвом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», 10 листопада з ознайомлювальним візитом на підприємстві побувала делегація Хімічного виробництва підприємств мінеральних добрив азотної групи OSTCHEM, очолювана його директором Сергієм Павлючуком.

Після проведеного інструктажу з техніки безпеки для представників делегації, у складі якої, крім керівників з центрального офісу корпорації OSTCHEM, були керівники та спеціалісти її трьох дочірніх підприємств – ПрАТ «АЗОТ» з Черкас, «Рівнеазот» і «Сєверодонецьке об’єднання АЗОТ», гості у супроводі заступника генерального директора з виробництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Олександра Болецького відвідали виробництво етилену і поліетилену.

2021-12-02 09:28:20

З 1 ГРУДНЯ ЗБІЛЬШИВСЯ РОЗМІР ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ

З 1 грудня 2021 року в Україні збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб  - з 2 379 гривень до 2 481 гривні.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Ці зміни передбачені законом України про держбюджет-2021.

2021-12-01 13:22:52

ПРЕДСТАВНИКИ ПРОФСПІЛОК ВНЕСЛИ КОНСТРУКТИВНІ ПРОПОЗИЦІЇ НА ЗАСІДАННІ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ СОЦІАЛЬНИХ ПРАВ

Заступник Голови Федерації профспілок України Євген Драп’ятий та голова Профспілки працівників охорони здоров’я України Вікторія Коваль взяли участь у засіданні Координаційної ради з питань соціальних прав при Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини, яке відбулося 30 листопада.

2021-12-01 09:17:16

Калуську ТЕЦ продали за 801 мільйон: хто виграв торги

Фонд держмайна на приватизаційному аукціоні продав Калуську ТЕЦ за 801 млн грн - переможцем торгів стала компанія "Констанза".Про це свідчать дані аукціону на "Прозорро.Продажі".При цьому, стартова ціна була 230 млн грн.

2021-11-26 11:06:22

УКРАЇНА – КРАЇНА В ГРУПІ РИЗИКУ

Про це йшлося на відеоконференції, присвяченій обговоренню ситуації з реалізацією прав профспілок в Україні, яку 23 листопада провела Міжнародна конфедерація профспілок за підтримки Фонду ім. Фрідріха Еберта. Всього у відеоконференції взяло участь понад 50 учасників з різних куточків світу.

2021-11-23 18:54:57

ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ

З  глибоким сумом повідомляємо, що 23 листопада  передчасно, на 68 році пішов із життя Ігор Євгенійович Басюк.

Він – це ціла епоха становлення і розвитку профспілок області новітнього часу, які він очолював з   1990 року. Це натхненне бажання бути завжди у вирі подій, змін, реформ і гідно провадити соціально-економічний захист людей праці.

Його запам’ятаємо як дуже світлу, чуйну, мудру людину, авторитетного керівника, щирого українця-патріота.

Вічна та світла пам’ять нашому  колезі і другу.

Поділяємо біль та горе непоправної втрати з родиною  покійного.

Рада профспілок області.

 

2021-11-21 10:59:17

З ДНЕМ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ.

В Україні у неділю, 21 листопада, відзначають День Гідності та Свободи.Саме 21 листопада 2013 року відбулись перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. НИЗЬКИЙ УКЛІН УСІМ, ХТО СТАВ НА ЗАХИСТ НЕЗАЛЕЖНОСТІ І СВОБОДИ!

 

2021-11-18 12:10:40

ПІДПИСУЄМО ПЕТИЦІЮ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Шановні колеги!

голова Профспілки працівників державних установ України установ Юрій Піжук 21 жовтня зареєстрував на офіційному інтернет-представництві Президента України петицію про встановлення держслужбовцям справедливих зарплат. Адже нині посадовий оклад, наприклад керівника відділу у складі департаменту, головного управління, служби, самостійного управління в районній державній адміністрації, дорівнює законодавчо встановленій мінімальній зарплаті, а на нижчих посадах він не досягає і цього рівня.

2021-11-05 14:49:22

ПРОФСПІЛКА ПРОДОВЖУЄ ПРОВОДИТИ ВИЇЗНІ ДНІ

Цьогоріч Івано-Франківський обласний комітет Профспілки працівників державних установ України продовжив практику проведення виїзних днів в районах Надвірнянському, Косівському, Калуському, Коломийському. Адже це дає можливість безпосереднього спілкування в трудових колективах галузі та з профспілковим активом, а також ознайомлення з умовами  та оплатою праці, обговорення їх з керівниками організацій і установ та проведення профспілкового навчання з найбільш актуальних питань.

2021-11-05 14:47:33

ПОСІЯНІ ЗЕРНА ДАЛИ СВОЇ СХОДИ

В червні Івано-Франківський обласний комітет Профспілки працівників державних установ підписав Меморандум про співпрацю з регіональним відділенням Асоціації міст України. Одним із зобов’язань сторін були спільні дії щодо захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів працівників територіальних громад області. А це і є одним з основних статутних положень галузевої Профспілки. Адже вона об’єднує не тільки працівників органів державної влади, правоохоронних, фінансових органів, банківських установ, інших організацій, а й органів місцевого самоврядування, які в результаті реформи децентралізації влади набули нового значення, отримали додаткові повноваження і можливості.