2014-12-01 10:41:39

На честь професійного свята – Дня енергетика

29 листопада у спортзалі Бурштинського енергетичного коледжу відбулася Спартакіада Івано-Франківської обласної Ради профспілки працівників енергетики та ЕТП України. Захід розпочався з підняття Державного прапора та виконання Гімну України. Після офіційної церемонії відкриття Спартакіади, присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної сотні та воїнів, які загинули під час АТО на сході України.

2014-12-02 10:19:38

Голова ФПУ Григорій Осовий зустрівся з європарламентарями

1 грудня в київському офісі Фонду ім. Фрідріха Еберта профспілкові лідери зустрілись із головою групи Прогресивного Альянсу Соціалістів і Демократів у Європейському Парламенті Ганні Пітелла (Gianni PITTELLA).

2014-12-03 10:11:06

З КОРИСТЮ ДЛЯ КАЛУШАН

Важливі питання атестації робочих місць за умовами праці та пільгового пенсійного забезпечення прцівників розглядалися на семінарі, який проводився представниками головного управління Пенсійного фонду України в області для керівників та спеціалістів ТОВ “Карпатнафтохім”.

2014-12-03 10:27:22

Думки вголос:

Наталія Бирчак : «Наші спілчани хочуть бачити профспілки консолідованими, здатними вести соціальний діалог з усіма гілками влади і роботодавцями».

          Як захистити конституційні права та соціально-економічні інтереси медиків в умовах погіршення рівня життя та оплати праці? Що треба зробити, щоб соціальний діалог з владою був ефективним та корисним? Ці та інші актуальні питання розглядалися на засіданні ЦК Профспілки працівників охорони здоров’я, в якому взяла участь  голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Наталія БИРЧАК. Про це – з перших уст.

2014-12-03 10:33:59

Про рішення правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття

2 грудня п.р. відбулося чергове засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

2014-12-03 10:43:54

ПРофспілкам такі реформи не подобаються. МИ розуміємо "задуми"

«Якщо б профспілки втратили систему соціального страхування, вони втратили б свою можливість впливати на соціальний захист людей. Цього ми не допускали і не допустимо», - заявив Голова ФПУ Григорій Осовий, виступаючи на Пленумі ЦК Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України, що відбувся 2 грудня у Києві. Вів засідання Голова Профспілки Василь Андреєв.

2014-12-04 10:12:41

Варто знати, щоб себе відстояти.

Актуальні  роз’яснення   щодо квартирних засобів обліку та про зміни щодо їх обслуговування

01 жовтня 2014 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №532 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від  1 червня 2011 року №869». Відтепер при формуванні тарифів на теплову енергію та всіх видів послуг ( виробництво, транспортування, постачання, послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води…) до складу витрат на збут  включено й витрати на проведення періодичної повірки, обслуговування і ремонт квартирних засобів обліку теплової енергії, у тому числі їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки. Ці витрати додаються до загальної вартості послуг та обраховуються з розрахунку на один квартирний засіб обліку теплової енергії  щомісяця, залежно від кількості таких засобів обліку у споживача.

2014-12-05 12:56:16

НГВУ "Надвірнанафтогаз". Справи волонтерські: "Мене не розуміє рідна мама",- росіянка Олена

Знайомство та спілкування з громадськими активістами Тарасом та Оленою, які працюють в НГВУ «Надвірнанафтогаз», викликає палітру теплих почуттів, найбільше - вдячності та захоплення. Дізнаюся, вони з багатьма своїми однодумцями в Надвірній від початку війни займаються збором коштів та всього необхідного для українських воїнів, що на сході України.  «Кожній свідомій людині  нині болить доля держави і доля її найкращого цвіту – добровольців, воїнів, які нині мужньо боронять нас від ворога, платять найвищу ціну, щоб здобути перемогу», - пояснюють свій вибір.

2014-12-05 15:35:23

Минувшина відкрила таємниці

Два роки тому ідея  начальника НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимира Чуприни створити  на теренах Надвірнянщини величний Музею нафтопромислів Галичини мала чимало скептиків. Такі проекти кілька разів свого часу народжували  у Долині та Бориславі, але справа не рушилася. Тож, люди вважали, що і тут ентузіазм швидко згасне. Проте, В.Чуприна шукав однодумців та при кожній нагоді переконував нафтовиків краю, що це нонсенс, не створити цей музей. Потрібно об’єднувати зусилля і діяти…

2014-12-08 10:31:41

На правах реклами. Профспілкам радять зацікавитися (?!)

"Запрошую в "Клуб здорових, щасливих і багатих", - пише нам Ілля Захарчук , колишній профспілчанин, нині пенсіонер з активною життєвою позицією. Далі автор  розповідає про свій досвід, як можна одночасно мати роботу, вести здоровий спосіб життя і поповнювати свій сімейний бюджет, ставши учасником міжнародної громадської організації "Клубна система "Нове життя". ВІн для себе вибрав саме цей шлях і шукає однодумців. 

2014-12-08 14:14:42

Слово-молодим

У Надвірній виявляють творчу молодь та формують кадровий резерв 

Проект, що дає можливість молодим фахівцям розкрити свій творчий потенціал  та посісти з часом керівну посаду в ПАТ «Укрнафті» запропонувала адміністрація та профком НГВУ «Надвірнанафтогаз». Поштовхом до реалізації задуму стала практична конференція нафтовиків, яка відбулася в червні 2014 року в Івано-Франківську на базі науково-дослідного проектного інституту ПАТ «Укрнафта», де обговорювали «Вклад молодих спеціалістів товариства у розвиток нафтогазового комплексу України»;  також тоді окреслювалися заходи щодо поліпшення  роботи з молодими спеціалістами підприємства.

2014-12-09 10:15:57

З вірою у краще завтра

2014 рік запам’ятається нам  низкою доленосних моментів: Майдан, Революція Гідності, боротьба українців за свою справжню свободу і незалежність. Ми всі були і є учасниками цих історичних процесів, голови профкомів своїми активними діями безпосередньо впливали на перебіг революційних подій, а нині активно включились в роботу по підтримці воїнів, які захищають державу від агресора на східних теренах.

2014-12-09 10:35:44

Профспілкова асоціація молодих сільських голів Прикарпаття за якісні зміни в державі

5 грудня 2014 року відбулось засідання профспілкової асоціації молодих сільських голів Прикарпаття. Участь у засіданні взяла голова обласного комітету профспілки працівників державних установ Ніна Гушпіт та голова обласного  відділення Всеукраїнської асоціації сільських і селищних рад Іван Мосюк, який очолює Старунську сільську раду Богородчанського району.

2014-12-10 12:26:44

Якщо влада і не бачить , і не чує

Прагнення жити в соціально справедливій країні, де  поважають Закон і  людину праці, де громадянам буде забезпечена можливість власною працею заробляти на гідне життя,  вивело людей на Майдани  і зараз це прагнення та суверенітет держави вони захищають на сході країни. Наші члени профспілки не залишилися в стороні від цих подій, брали і беруть  в них участь. Профспілкові організації та господарські товариства надають допомогу сім’ям Героїв Небесної сотні та учасникам АТО.

2014-12-11 11:55:56

До уваги профспілчан

ЗАЯВА Федерації профспілок України у зв’язку з намірами Уряду стосовно посилення економії бюджетних коштів виключно за рахунок ліквідації соціальних гарантій населенню України

Профспілки з обуренням сприйняли продовження урядової політики «затягування пасків», яка вже трансформувалася у «безстрокову шокову терапію» для українців, серед понад три чверті –це незаможні, бідні і злиденні громадяни.

Напередодні Міжнародного дня захисту прав людини, 9 грудня завдано нищівного удару по мільйонах найбільш незахищених громадян – пенсіонерах, малозабезпечених сім’ях,  вчителях,  медиках, працівниках культури, державних службовцях. Удару завдано тими, кому саме ці люди забезпечують регулярну зарплату, сумлінно сплачуючи податкиУже сьогодні державні соціальні гарантії – мінімальна зарплата та мінімальна пенсія – становлять менше 80 доларів, тобто не дотягують навіть до 3 доларів на день при визначеному ООН рівні злиденності – 5 доларів.

2014-12-12 10:23:14

Профспілки дбають про оновлення кадрів

Постановою президії ЦК Профспілки від 12 червня 2014 року  № П- 15 - 3  «Про звіти і вибори в Профспілці працівників державних установ України у 2015 році» у зв’язку із закінченням  терміну повноважень профспілкових органів передбачено провести звіти та вибори в організаціях профспілки віх рівнів. Під час цієї звітно-виборної кампанії мають бути максимально реалізовані кадрова і молодіжна політика профспілки, під час якої необхідно до  виборних профспілкових органів обрати працівників, здатних активно реалізовувати програмні завдання профспілки.

2014-12-15 13:46:56

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛКИ. Не допустити наступу на права працівників

В умовах кризових явиш з економіці України є загроза скорочення виробництва, що може привести до скорочення робочих місць і навіть масових звільнень, стримування або заморожування заробітних плати, примушування до неоплачуваних відпусток чи неповного робочого часу. Про це говорили учасники засідання Центральної ради Профспілки працівників нафтової та газової промисловості України.

2014-12-15 14:51:35

А Ви вже знаєте яким шляхом підемо?

На чому збирається заощадити Кабмін?

Соціальне скорочення  

Уряд розраховує скоротити державні витрати більш ніж на 26 млрд. грн. Більше половини з них припадає на соціальну сферу – 16 млрд. грн. (зараз «соціалка» становить понад 40% видатків бюджету).  

Більше за всіх дістанеться пенсіонерам (зараз на пенсії витрачається майже 17% ВВП): скорочення пенсій працюючим пенсіонерам, скасування індексації виплат, перегляд пенсій по втраті годувальника, підвищення пенсійного віку тощо. В сумі повинні заощадити понад 8,3 млрд. грн. (0,5% ВВП). 

2014-12-15 15:29:33

Профспілки поставили вимогу й попереджують про всеукраїнську акцію протесту

Федерація профспілок України вимагає термінової зустрічі Прем’єр-міністра України з представниками всеукраїнських профспілок. Голова ФПУ попередив, що в іншому випадку в Києві 23 грудня тисячі працівників вийдуть на Всеукраїнську акцію протесту.

2014-12-16 10:07:15

НЕ ПРИЙМАТИ ТРУДОВИЙ КОДЕКС

11 грудня 2014 року відбулося розширене засідання Президії обласної Ради профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості. На ньому розглянуто одне з ключових питань, що хвилює нині спілчан - про діяльність ФПУ та “Укрелектропрофспілки” На Президії окреслено основні завдання подальшої роботи. Вирішено провести навчання профактиву, кожного члена галузевої профспілки, незалежно від займаної посади чи робітничої професії, щодо соціального захисту своїх правВ ході засідання учасниками обговорили  проект Трудового кодексу. У своїх висновках спілчани констатували, що цей документ в окремих статтях можна прирівняти до раніше прийнятого Верховною Радою попереднього скликання антинародного закону 16 січня.

2014-12-16 11:26:01

Щодо намірів Уряду про скорочення соціальних гарантій населенню України

Громадська рада при Івано-Франківській облдержадміністрації на своєму засіданні 15 грудня 2014 року прийняла Постанову "Щодо намірів уряду про скорочення соціальних гарантій населенню України". Текст Постанови:

Громадська рада при Івано-Франківській облдержадміністрації висловлює протест проти бюджетних ініціатив уряду про скорочення всіх соціальних прав, гарантованих Конституцією України – безплатної медицини, освіти, пенсійного забезпечення, а також жалюгідних пільг, відмінити які не наважився навіть злочинний уряд Януковича.

2014-12-16 12:38:34

Змініть політичні лозунги на економічні ! Дбайте про свій народ і бійтеся його гніву!

З В Е Р Н Е Н Н Я членів профспілки Івано-Франківської обласної профспілкової організації працівників харчової та переробної промисловості до Уряду України у зв’язку із проектом бюджету України на 2015 рік

Урядовим проектом бюджету України на 2015 рік Ви наближаєте нас до тієї межі, за якою для трудової людини наступить голод і їжа із смітників в районах Ваших світських тусовок.

2014-12-16 14:46:52

ЗАЯВА Ради профспілок Івано-Франківської області щодо намірів Уряду скоротити соціальні гарантії населенню

Члени президії Ради профспілок Івано-Франківської області, обговоривши на своєму засіданні Програму дій Уряду, прийняту Верховною Радою України, висловили рішучий протест проти бюджетних ініціатив Кабінету Міністрів щодо скорочення соціальних прав населенню. Викликає обурення, що ці «антикризові» пропозиції розроблені без обговорення з громадськістю, без врахування позиції профспілок.

2014-12-16 15:23:09

Звернення президії Івано-Франківського обкому профспілки працівників освіти і науки України

До Президента України! До Верховної Ради України! До Кабінету Міністрів України!

Як стало відомо, Уряд України з метою економії коштів готує пропозиції до Верховної Ради України щодо внесення змін до ряду законодавчих актів, якими передбачено суттєве звуження багатьох соціальних гарантій працівників галузі. Такі його дії викликають глибоке обурення педагогічної громади краю. У період галопуючої інфляції, різкого зростання цін та погіршення на цьому фоні рівня життя освітян особливо цинічним є намагання Уряду зменшити розміри їх заробітної плати, яка й так є найнижчою в Європі, а також збільшити тижневе навчальне навантаження педагогічних працівників, що ще більше поглибить непросту ситуацію на ринку праці.

2014-12-18 11:59:32

Профспілки протестують. Меседж владі: «Змініть політичні гасла на економічні»

17 грудня голова Івано-Франківської облдержадміністрації  Олег Гончарук, відповівши на попереднє клопотання Президії Ради профспілок області (далі РПО), зустрівся з головами галузевих профорганізацій та первинних комітетів. Перший заступник голови РПО Володимир Уєвич передав керівнику ОДА документ Заяви президії Ради профспілок, в якій висловлено  рішучий протест проти бюджетних ініціатив Кабінету Міністрів щодо скорочення соціальних прав населенню. Також пояснив позицію багатотисячних колективів області, інтереси яких представляють  профспілки, щодо причин свого несприйняття дій влади, адже «в черговий раз «антикризові» ініціативи Уряду розроблені з грубим порушенням законодавства України та Генеральної угоди, без обговорення з громадськістю, без урахування позицій профспілок. Намагання ж перекладати увесь тягар війни та кризи виключно на плечі працюючого населення, на думку профспілок, є недопустимо та матиме непередбачувані соціально-економічні наслідки».Профспілки Прикарпаття заявили про свою солідарну з Федерацією профспілок України позицію та намір вийти 23 грудня на Всеукраїнську акцію протесту під стіни Верховної Ради.

2014-12-19 10:13:43

Перші кроки поступу

Під тиском профспілок і загрозою проведення масових протестних акцій Уряд на засіданні 17 грудня порушив низку проблемних питань, на яких неодноразово наполягала Федерація профспілок України.
У своєму вступному слові Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що Уряд наразі доопрацьовує з депутатським фракціями пакет першочергових заходів для стабілізації економіки, в якому буде представлено як план детінізації, так і план оподаткування додаткових доходів.

2014-12-19 10:30:52

На обговоренні технічної інспекції праці ФПУ - проект Положення про розслідування та облік нещасних випадків...

17 грудня 2014 року в приміщенні готелю «Дружба» (м. Київ, просп. Дружби Народів, 5) відбулось засідання робочої групи технічних (головних технічних) інспекторів праці ФПУ та галузевих профспілок з метою розгляду та вдосконалення проекту Положення про розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на підприємствах, в установах і організаціях, який готується для заміни діючого відповідного положення.

2014-12-22 09:16:51

Звернення обласної ради профспілки працівників хімнафтохімпрому до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України

Обласна рада профспілки підтримує   наміри Уряду,   направлені на наведення порядку в країні, побудову правої держави, де відсутня корупція і соціальна несправедливість, створені умови  для гідного життя громадян. Але   нам не зрозуміло, чого   «антикризові» ініціативи Уряду розроблені з грубим порушенням законодавства України та Генеральної угоди, без участі соціальних партнерів.

2014-12-22 09:26:36

ВИМОГИ ДО КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ СОЦІАЛЬНО-ТРУДОВИХ І ПРОФСПІЛКОВИХ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ПРАЦІВНИКІВ

Профспілки виступають ПРОТИ:

1. Скорочення робочих місць і замороження заробітних плат, пенсій, страхових виплат, нарощування зарплатних боргів.

2. Економії бюджетних коштів виключно за рахунок працюючого населення, пенсіонерів, членів їхніх сімей.

3. Підвищення цін та тарифів в умовах падіння реальних доходів.

4. Безправ’я людей у трудових відносинах, поширення нелегальної зайнятості без законного захисту та безпеки праці.

2014-12-23 12:17:48

А хто, якщо не ми?

Захист соціально-трудових і профспілкових інтересів працівників – такий основний лейтмотив звітно-виборної кампанії у Івано-Франківській обласній організації профспілки держслужбовців 

2014-12-23 12:58:26

“ПІДТРИМУЄМО АКЦІЮ ПРОТЕСТУ ПРОФСПІЛОК”

22 грудня цього року відбулося засідання членів обкому профспілки працівників культури. Його учасники висловили підтримку та бажання взяти участь у Всеукраїнській акції протесту профспілок проти бюджетних ініціатив Кабінету Міністрів щодо скорочення соціальних прав населенню країни. Адже у випадку реалізації оприлюдненої програми Уряду найбільше постраждають бюджетники, зокрема, працівники закладів культури.

2014-12-24 08:58:05

Всеукраїнська акція протесту профспілок

23 грудня, у Києві у Всеукраїнській Акції протесту профспілок взяли участь більше 10 тис. профактивістів. Учасники акції прийняти Резолюцію, в якій закликали керівництво держави:
 дбати про свій народ, радитись з народом, остерігатися недовіри народу, - тільки тоді влада станете справді демократичною і народною владою!

2014-12-24 10:40:09

Аналіз виробничого травматизму та професійних захворювань на підприємствах, установах та організаціях м. Івано - Франківська

У відділенні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві в м. Івано-Франківську станом на 01 грудня 2014 року всього зареєстровано 15189  підприємств-страхувальників м.Івано-Франківська та Тисменицького району, з них: юридичних – 9487,  фізичних, які використовують найману працю – 5702, поТисменицькому  районі всього страхувальників -1801.

2014-12-24 10:43:09

Що? де? та як? у нас ще працює...

Промисловість міста Івано-Франківська за 11 місяців 2014 року

За січень-листопад 2014 року промисловими підприємствами основного кола міста реалізовано продукції на суму 3,8 млрд.грн. (у відпускних цінах без акцизу і ПДВ) проти 3,7 млрд.грн. за відповідний період 2013 року, що становить 103,0%.

2014-12-24 16:17:16

Урядовці не побачили 10 тис. протестантів, і на зустріч не прийшли. Реальному діалогу - БУТИ?

23 грудня, одразу після закінчення Всеукраїнської акції протесту профспілок проти антисоціального наступу на права людини праці, в Міжнародному центрі культури і мистецтв відбулося чергове засідання Президії Федерації професійних спілок України, на якому підбивали підсумки багатотисячного мітингу та роботи в поточному році, а також визначали основні цілі та завдання профспілок на перспективу.
Варто зазначити, що 23 грудня очікувалася зустріч членів Уряду з учасниками Всеукраїнської акції протесту профспілок. З ініціативою щодо її проведення виступив Голова ФПУ Григорій Осовий, який напередодні звернувся до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка і членів Кабінету Міністрів. У своєму зверненні лідер українських профспілок наголосив, що «чергові ініціативи Кабінету Міністрів України щодо соціальних і трудових обмежень, відсутність реального соціального діалогу з профспілками щодо Програми діяльності Уряду і проекту Державного бюджету на 2015 рік стали причиною різкої соціальної напруги в трудових колективах і спонукали до проведення Всеукраїнської акції протесту профспілок». Однак, на жаль, очікувана зустріч так і не відбулась.

2014-12-25 09:48:05

Як у класика: хто винен, і що робити?

23 грудня відбулося засідання Івано-Франківської тристоронньої соціально-економічної ради , співголовами якої є: від міськвиконкому – Богдан Білик, заступник міського голови,  від  сторони роботодавців – Ярослав Ленів, голова правління ПрАТ  Івано-Франківський локомотиво -ремонтний завод, від профспілок – Надія Бурлака, голова обласної Ради профспілки працівників харчової та переробної промисловості.

2014-12-25 10:56:16

ВЛАДА Прикарпаття ГОТОВА ДО ДІАЛОГУ З ПРОФСПІЛКАМИ

Зігноровані урядовцями профспілки, які, піднявши на Всеукраїнську акцію протесту майже 10 тис. спілчан, все ж сподівалися на поновлення соціального діалогу, нині по-новому шукають свою конструктивну нішу у творенні реальних змін у суспільстві. Рада профспілок Івано-Франківської області за попередньою домовленістю з керівництвом ОДА розпочала низку зустрічей з керівниками профільних служб облдержадміністрації, щоб розпочинати ці зміни з низів.  24 грудня відбулася зустріч представників профспілкових організацій, зокрема, у галузях освіти та науки, культури, охорони здоров'я, державної служби, пенсійного забезпечення з виконуючим обов'язки заступника голови ОДА Ігорем Пасічняком.                 

Обговорено найбільш проблемні питання працівників бюджетної сфери: низький рівень фінансування, напружений стан на ринку праці, потребу створення в області реабілітаційних закладів, соціальних ліжок тощо. Профактив області вкотре висловили стурбованість урізанням соціальних виплат та програм.

2014-12-25 11:41:57

Є З КИМ БОРОНИТИ РІДНИЙ КРАЙ

Події на Сході України, загарбницька політика сусідньої держави ставить перед українцями завдання вміти захищатися. Вчитися цього треба і можна кожному. За справу взялася новостворена громадська організація «Народне ополчення Прикарпаття». З її командиром, полковником запасу С.К.Хамчукоми веде розмову кореспондент профспілкової газети «Єдність».

2014-12-25 14:05:06

За соціальні права людини праці

Саме це питання стало основним предметом обговорення на засіданні президії обласного комітету профспілки держслужбовців та семінарі з головами районних і міських комітетів профспілки, що проводилися 24 грудня цього року. Йшлося про вимоги профспілок, висунуті до Кабінету Міністрів України,  багатотисячним мітингом, який відбувся 23 грудня 2014 року перед будівлею Верховної Ради України у рамках Всеукраїнської акції протесту , в якому взяли участь і представники обласної організації профспілки працівників державних установ  Івано-Франківської області. Учасники акції протесту – голова Снятинського райкому профспілки Стефанія Северин, завідувач відділу соціального захисту та правової роботи обкому профспілки Василь Моцюк ознайомили присутніх з пакетом вимог профспілок до Уряду та Верховної Ради України. У першу чергу це стосується запровадження у державі справедливої оплати праці українців, подолання бідності серед працюючих, скорочення розривів у зарплатах порівняно з європейськими країнами, забезпечення високого платоспроможного попиту населення на вітчизняну продукцію, що є головним у подоланні кризи економіки та боротьбі з безробіттям.

2014-12-25 15:41:27

Звіти і вибори в профспілках: ВІДСТОЮВАТИ ПРАВА СПІЛЧАН – СПРАВА НЕЛЕГКА

У вкрай складному стані опинилися зараз підприємства машинобудування нашої області. Виробництво тут або зупинене зовсім, або скорочене до мінімуму. Тому життєвий рівень працюючих вкрай низький. Про це йшлоcя на звітно-виборній конференції обласної ради профспілки машинобудівників та приладобудівників України. У звітній доповіді голови галузевої ради Ганни Дуди, виступах делегатів конференції порушувались болючі проблеми збереження робочих місць, створення належних умов праці, утримання існуючих соціальних стандартів для членів профспілки.

2014-12-26 10:24:49

З пошаною до колег

 Під завісу старого року відбулися збори профгрупи ветеранів державної служби, що утворена  у первинній профорганізації апарату обласного комітету профспілки працівників держустанов. ЇЇ очолює Ніна Комар. Вона поінформувала присутніх про заходи, які здійснювалися профгрупою, про плани її діяльності на наступний період

2014-12-26 10:36:52

Про перенесення робочих днів у 2015 році

З метою створення сприятливих умов для святкування 1 січня - Нового року та 7 січня - Різдва Христового, а також раціонального використання робочого часу рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, Державної казначейської служби та банків) перенести у порядку і на умовах, установлених законодавством, у 2015 році для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:

п’ятниці 2 січня - на суботу 17 січня; четверга 8 січня - на суботу 31 січня; п’ятниці 9 січня - на суботу 14 лютого.

Спеціальний режим роботи банків у зазначені дні визначає Національний банк.

Прем'єр-міністр України    А.ЯЦЕНЮК

2014-12-26 11:33:26

ПРОФСПІЛКИ І ВЛАДА: БАЛАНС ІНТЕРЕСІВ ВИЗНАЧЕНО

25 грудня відбулася друга зустріч керівників ОДА з профактивом області з метою детального вивчення проблемних питань галузей життєдіяльності Івано-Франківщини. Зустріч відбулася у форматі «круглого столу» за участю голів обласних організацій профспілки виробничої сфери та представників облдержадміністрації, зокрема, в. о. першого заступника голови Сергія Басараба, керівників департаментів: промисловості та інфраструктури, агропромислового розвитку, будівництва, ЖКГ, містобудування та архітектури.

2014-12-30 10:21:37

ПОЗИЦІЯ ПРОФСПІЛОК. Треба підвищувати не податки, а зарплату

Підвищувати рівень податків держава може тільки в умовах зростання економічних показників. При загальному падінні економіки, перетворенні більшості населення у жебраків, не можна підвищувати податки, а треба підвищувати споживчу вартість заробітної плати. Про це завив заступник Голови ФПУ Сергій Кондрюк під час прес-конференції у прес-центрі ІА «ГолосUA».

2014-12-30 10:30:43

Чий хід? Чому держава руками прокуратури зазіхає на профспілкове майно?

В.Яремі передано лист з переліком фактів зазіхання на профспілкове майно. Такі дії, на переконання профспілок, є несумісними ані з Конституцією, ані з нормами верховенства права. Генпрокурор запевнив, що за всіма  вказаними фактами буде проведено належний розгляд і додатково поінформовано ФПУ. Далі -детальніше.

2014-12-30 10:59:34

Шановні колеги!

Приийміть найщиріші вітання з нагоди Нового 2015 року та Різдва Христового!

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, натхнення, віри в майбутнє, стабільності, добробуту. Щоб Новий рік приніс мир в державі та нові перемоги в усіх наших добрих справах і професійних досягненнях, а Різдвяна зоря щоб запалила у Вашому серці вогонь віри і любові, надії і оптимізму, наснаги  та невичерпної енергії! Божої нам всім помочі у всіх важливих  починаннях.

З повагою Голова Ради профспілок області                      І.Є.Басюк