2014-07-07 12:18:21

Пошук порятунку, або Монологи і діалоги для хімічної галузі Прикарпаття

У засіданні взяли участь соціальні партнери: заступник директора соціальної політики ОДА, начальник управління праці Я.Ульванська, заступник директора промисловості та інфраструктури ОДА  П. Аврамченко, директор виконавчого апарату обласного об’єднання організації роботодавців в.Скригунець, перший заступник голови ради профспілок області В.Уєвич,голова обласної ради профспілки працівників хімнафтохімпромисловості В.Олексин, голови профкомів ТОВ»Карпатнафтохім», ПАТ» «Нафтохімік Прикарпаття».

Йшла серйозна розмова про шляхи виходу з кризи ведучих підприємств хімічної галузі, які тривалий час перебувають у простої, відбувається масове скорочення працівників.

З цією метою вирішено направити звернення до Кабінету Міністрів України, в якому висловлені думки соціальних партнерів щодо створення відповідних умов, які забезпечать роботу хімічних підприємств Калуша і Надвірної. Також звернення наступного змісту:

Міністерство економічного

розвитку і торгівлі України

На виконання доручення Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В. Гройсмана від 23.06.2014 року №27630/50/1-13 та листа Мінекономрозвитку від 27.06.2014 року №3821-07/21703-03 повідомляємо, що листом від 12.06.2014 №3716/1/1-14/01-010 облдержадміністрація надала інформацію про діяльність ТОВ «Карпатнафтохім» та виконання вимог Меморандуму про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та                   ВАТ «Лукойл» щодо діяльності українських підприємств групи «Лукойл».

           Зважаючи на те, що ТОВ «Карпатнафтохім» є одним з найбільших підприємств хімічної промисловості України та бюджетоутворюючим для області і м. Калуша, з метою відновлення  його роботи, недопущення екологічної та соціальної напруги в регіоні підтримуємо продовження виконання заходів Меморандуму про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та ВАТ «Лукойл», а також пропонуємо оновити склад Міжвідомчої робочої групи ввівши до нього заступника голови облдержадміністрації Любомира Ярославовича Слободяна.

Перший заступник голови

облдержадміністрації                                                      Володимир Семко