2018-01-31 09:05:38

ПРОФСПІЛКИ ХОЧУТЬ ДІАЛОГУ І НОВИХ РІШЕНЬ ВЛАДИ ЩОДО ЗАБРАНОГО В НИХ МАЙНА


Головував на засіданні   Голова СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий.

 

В нараді взяли участь заступники Голови ФПУ Володимир Саєнко та Олександр Шубін.  

 

З інформацією з першого питання «Про підготовку до четвертого засідання Ради ФПУ» виступив Григорій Осовий.

 

Він також проінформував присутніх про підсумки та результати зустрічі Першого віце-премєр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з представниками майнового комплексу профспілок з актуальних питань щодо управління об’єктами профспілкової власності.

 

 Зокрема Голова ФПУ зазначив, що було обговорено  найбільш гострі проблеми, пов’язані з управлінням профспілковим майном, яке за часів попередньої влади у 2011-12 рр. за рішенням судів було забрано у профспілок, як нібито майно загальносоюзних громадських організацій, і передано до державної власності. Під час наради акцентувалося на тому, що передача об’єктів, які виконують соціальну функцію з лікування та реабілітації працівників до управління власників, які можуть використовувати їх за іншим призначенням, не є раціональним і неодмінно зашкодить збереженню трудового потенціалу країни. Тому профспілки готові до діалогу і пошуку конструктивних рішень з цих питань. Зокрема було запропоновано віднайти способи спільного з профспілками використання санаторіїв для збереження профілю їх роботи та виконання соціально-корисної для суспільства функції.

 

Про поточну ситуацію у Фонді соціального страхування України і плани на 2018 рік проінформував Голова правління Фонду, заступник Голови ФПУ Володимир Саєнко.

 

Про навчання керівників всеукраїнських профспілок та територіальних профоб’єднань на базі Національної академії державного управління при Президентові України розповіла керівник Департаменту профспілкового руху та зв’язків з громадськими організаціями апарату ФПУ Лариса Ровчак.

 

Дуже цікавою та змістовною була також інформація «Про стан відбудови Будинку профспілок на Майдані Незалежності та вироблення пропозицій щодо розміщення у ньому». З цього питання виступив директор «Господарського управління ФПУ Володимир Циганенко.

 

Прес-центр ФПУ