2018-02-02 12:38:47

ПРОФСПІЛКИ ПРИКАРПАТТЯ НАПРАЦЬОВУЮТЬ СТРАТЕГІЮ СПІВПРАЦІ З ОТГ

 

Розроблено графіки зустрічей очільників профспілкових галузевих об’єднань з керівниками та профспілчанами об’єднаних територіальних громад, які мають відбуватися паралельно з юридичними роз’ясненнями законів діяльності профспілкового руху, його завдань, чим не можуть нехтувати вибрані керівники громад.

« Є очевидним, зазначали у своїх дискусіях присутні, що процес створення  нових об’єднань  несе виклики для діяльності  профспілкових організацій всіх рівнів, вимагає  мотиваційної роботи  виборних органів, з метою утворення у нових громадах  профспілкових організацій».

Як зазначив голова РПО Ігор Басюк, триває підготовка двосторонніх Угод, які мають бути укладені найближчим часом профспілками з Центром розвитку місцевого самоврядування області, Асоціацією ОТГ тощо, налагоджується співпраця з  депутатськими комісіями, у віданні яких процеси децентралізації, щоб профспілкам могти стати повноправними учасниками  змін.

Акцентовано увагу, що слід проявити особливу уважність до працівників, яким загрожує вивільнення, адже саме в профспілках вони вбачають захисника своїх інтересів.