2014-07-25 12:18:08

Подія року на Долинському газопереробному.

  Завод здійснює роздрібну торгівлю скрапленого газу через власну автогазонаповнюючу дільницю, проводить переобладнання паливної системи автомобілів для роботи на зрідженому газі, випробування і експертизу автомобільних балонів для скрапленого газу.

  Працюють дитячий садок і тепличне господарство, своєчасно виплачується заробітна плата та діє соціально орієнтований колективний договір.

  582 працівники заводу, об’єднані в первинну профспілкову організацію, є активними поборниками Єдиної України та відродження її Збройних Сил, для потреб яких перерахували біля 300 тисяч гривень особистих заощаджень.

   Трудовим же внеском колективу у скарбницю енергетичної безпеки нашої держави стало урочисте відкриття першого в Західній Україні комплексу підготовки газу, до якого входить сучасна установка низькотемпературної сепарації (УНТС)  кошторисною вартістю більше 13 млн. гривень  (загальна вартість реконструйованого  будівництва склала біля 30 млн. гривень). Нова установка та пов’язана  з нею реконструкція Пасічнянського виробництва Долинського ГПЗ дасть змогу збільшити обсяги вилучення  рідких вуглеводів (пропану  і бутану) та поліпшити якість газу.

    Оскільки при спорудженні УНТС активно долучалися працівники майже всіх структурних одиниць ПАТ «Укрнафта», розташованих на Прикарпатті (НГВУ, НДПІ, Прикарпатського УБР, Долинського тампонажного управління…)  - урочистий пуск нового об’єкту став по-справжньому загальним святом нафтогазового братерства.

     Про неординарність урочистості свідчить і увага приділена Івано-Франківською облдержадміністацією, голова якої – Андрій Троценко особисто вручив державні  подяки  чималому загону виробничників та науковців.

  Для профспілки ж значимість події перш за все пов’язана з організацією нових робочих місць, завдяки яким 25 працівників отримали нову, високооплачувану роботу.

  Наразі введення в дію разом з виробничими потужностями і нових санітарно-побутових умов для працівників УНТС висуває на перший план нагальну необхідність покращення умов праці і для інших працівників Пасічнянського виробництва.

  Велику надію в цьому сенсі, профком Долинського ГПЗ покладає на нову цехову профспілкову організацію, яка незабаром проведе вибори своїх профспілкових лідерів та окреслить план профспілкових дій на найближчу перспективу. Профспілковці впевнені, що і адміністрація Долинського ГПЗ на чолі з директором Б. Депутатом з розумінням поставиться до потреб газопереробників і усіляко сприятиме їх вирішенню.

  Профком також сподівається, що нарощування виробництва в Долинському ГПЗ, а відтак і його стабільність, і продуктивна зайнятість матимуть гідне продовження.

 Принаймні такий меседж випливає з виступу директора департаменту ПАТ «Укрнафта» Володимира Троценка, який наголосив на застарілості твердження про неперспективність західноукраїнського регіону, зміну політики ПАТ «Укрнафта», яке останнім часом збільшує фінансування нафтопромислових  об’єктів в Галичині, та оприлюднив плани майбутнього спорудження ще двох компресорних станцій у Надвірнянському нафтогазопромисловому районі, завдяки чому обсяг видобутку газу на Прикарпатті зросте на 20 млн. кубометрів.

    Тільки таким чином, покладаючись на власні сили, наш народ зможе вистояти у газовому протистоянні з Росією і долинські газопереробники зроблять все, що від них залежить.                                                      

Зіновій Грицей,                                                        голова профкому Долинського ГПЗ

 

На світлині: директор ГПЗ Б.Депутат вручає символічний ключ від нової установки начальнику Пасічнянського виробництва Денису Боєву