2018-06-17 17:12:49

БЕЗСТРОКОВА АКЦІЯ ПРОТЕСТУ НА ВСІХ СПИРТЗАВОДАХ від "УКРСПИРТУ"

 

…Об’єднана організація профспілки працівників АПК в ДП «Укрспирт» наголошує на тому, що  вперше  за останні роки, розпочалися позитивні зміни у роботі підприємства та колектив їх відчув.

Протягом 2017 року отримано чистого прибутку у розмірі 12,1 млн. гривень, це й - збільшення нових зарубіжних ринків збуту,сплата податків, відсутність нещасних випадків на виробництві, відсутність заборгованості із заробітної плати,виплата премії працівникам підприємства, вкладання коштів у розвиток та модернізацію виробництва, оптимізація витрат, оздоровлення дітей…

За підсумками І кварталу 2018 року обсяг товарної продукції у діючих цінах склав 369 млн. гривень.

З вересня 2017 року ДП «Укрспирт» розпочало відвантаження спирту етилового ректифікованого сорту «Пшенична сльоза» на експорт.

Вкладено в модернізацію виробництва  біоетанолу та імпортозаміщення  для парфумерної галузі 65 млн. грн. Отримано сертифікати на виробництво біоетанолу та біопалива “SuperA”

ДП «Укрспирт»  станом на 31.05. 2018 немає жодної заборгованості з податків, зборів, платежів. При відсутності заборгованості вживаються заходи щодо стягнення з підприємства 186,7 млн. грн.

…24 травня 2018 року  виконавцем відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України Кузьменком О.С.  винесено Постанову про арешт коштів ДП «Укрспирт», якою накладено арешт на всі банківські рахунки ДП «Укрспирт» на підставі постанови від 23 травня 2018 року про відкриття виконавчого провадження ВП № 51720887.

Необґрунтовані та упереджені дії працівників органів Державної фіскальної служби ведуть до втрати спиртової галузі, робочих місць, призупинення надходжень до державного та місцевих бюджетів, акцизного збору тощо.

Просимо керівництво держави  негайно втрутитись у ситуацію. Залишаємо за собою право діяти методами громадської непокори та майдану, оголосити страйк,  блокувати органи мінюсту та ДФС.

Голова об’єднананої організації Профспілки  працівників АПК в ДП “Укрспирт” 

Віталій Сосницький