2014-08-11 09:17:17

У спортивно-оздоровчому комплексі «Смерічка» урочисто відкрили четверту табірну зміну та відзначили 25-річчя закладуСьогодні цей заклад є справжньою експериментальною базою Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з апробації новітніх педагогічних технологій у навчально-виховному процесі вищої школи та створення умов для ефективного відпочинку, зміцнення здоров’я, занять фізичною культурою і спортом. На базі комплексу здійснюється підготовка спеціалістів з виховної роботи зі школярами, організації туристичної діяльності, фізичної реабілітації, підвищення професійної майстерності студентів у галузі фізичної культури і спорту.

Тут проводяться навчальні заняття, інструктивно-методичні, туристичні, навчально-тренувальні збори студентів факультету фізичного виховання і спорту. У спортивно-оздоровчому комплексі відбуваються Міжнародні, Всеукраїнські та регіональні науково-практичні конференції, студентські олімпіади, зустрічі молодих вчених. Фахівці закладу створили умови для відпочинку та оздоровлення дітей. З початку літа тут побували 826 школярів з усіх куточків України.

Високий професійний рівень працівників та належний стан матеріально-технічного забезпечення «Смерічки» відмітили ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда та заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Сергій Адамович, які завітали у спортивно-оздоровчий комплекс з нагоди ювілейної дати.

Під час урочистостей йшлося не лише про досягнення, а й проблеми, які виникли останнім часом. «Агресивна політика Росії та діяльність терористів на Сході України додали проблем і у сфері дитячого відпочинку. Після анексії Криму наша держава тимчасово втратила 58 таборів. Саме зараз ми повинні показати всій Україні, що Прикарпаття може забезпечити якісним відпочинком та оздоровленням дітей з усієї держави», - розповів представникам засобів масової інформації Сергій Адамович.
Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації