2018-12-26 09:37:56

ДЕНЬ ПРОФСПІЛКОВОГО АКТИВІСТА

 

20 грудня 2018 року відбулося засідання президії Івано-Франківського обласного комітету Профспілки працівників державних установ України. На порядку денному, на якому заслухано інформацію про дотримання вимог законів України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» та «Про державну службу» щодо створення умов для діяльності виборних профорганів фінансових управлінь органів виконавчої влади області (спільно з міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань держслужби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях), затверджено постанову «Про проведення звітних зборів у первинних організаціях Профспілки та зборів трудових колективів», плани роботи обласного комітету Профспілки та Молодіжної ради на 2019 рік, прийнято рішення про взяття на профобслуговування первинної профспілкової організації Олешанської сільської ради об'єднаної територіальної громади Тлумацького району Івано-Франківської області, підбито підсумки інвентаризації.

20 грудня 2018 року відбувся V пленум Івано-Франківського обласного комітету Профспілки працівників державних установ України, на якому проаналізовано роботу виборних органів обласної організації Профспілки щодо соціального захисту спілчан в умовах проведення реформ в Україні. Доповідаючи, голова обласного комітету Ніна Гушпіт акцентувала увагу на пріоритетних напрямах роботи Профспілки, діях обласного та Центрального комітетів щодо соціально-економічного захисту працівників. Участь у пленумі взяв голова Ради профспілок області Ігор Басюк, який поінформував присутніх про роботу РПО та Федерації профспілок України в звітному році,  стан та перспективи соціального діалогу з керівництвом держави.

20 грудня 2018 року голову Івано-Франківської обласної організації Профспілки працівників державних установ України  Ніну Гушпіт нагороджено Почесною грамотою та нагрудним знаком Верховної Ради України за особливі заслуги перед Українським народом. Вітаємо Гушпіт Н.Н. з високою нагородою та бажаємо плідної праці!