2019-02-04 09:16:13

ЗНОВУ РЕЙДЕРСТВО з маски-шоу

 

 

«Найжахливіше страхіття звичайного працівника незвичайного медичного закладу, такого як Клінічний санаторій «Лермонтовський», стало реальністю, – писав про події того буремного ранку в соціальній мережі працівник санаторію «Лермонтовський» Михайло Михайлович. – «Доблесні» співробітники Міноборони, поліції Мін’юсту і виконавчої служби на мирній території здійснили силове захоплення санаторію на виконання рішення суду трирічної давнини.

Нас, як бродячих собак, силою викинули із санаторію разом з пацієнтами. Нічого не дали забрати, все описує Міноборони і збирається ставити собі на баланс.

Співробітники, які живуть на території санаторію, залишилися на вулиці, пацієнтів після інфарктів, інсультів, травм і вагітних жінок теж нахабно розігнали по домівках (але ж далеко не всі з Одеси й області).

Корпуси розкрито, замки зірвано, цілий автобус виконавців нишпорить у кабінетах і палатах. Описують все, що бачать: і санаторне, й особисте майно...».

Свої дії військові пояснювали тим, що, мовляв, існує наказ про те, що Міністерство юстиції має передати санаторій Міноборони. Одесити ж казали: справжньою метою усіх цих подій є не турбота про військових, а банальне захоплення земельної ділянки з подальшою забудовою.

Варто зазначити, що події минулого тижня – далеко не перша спроба захоплення санаторію. Про це ще у вересні 2015 року Олексій Петруня спеціально для «ПВ» писав у своєму журналістському розслідуванні «Надзвичайно ненаситні. Хто і чому хоче відібрати в народу санаторій «Лермонтовський»?» (читайте на офіційному сайті «ПВ» psv.org.ua, № 37–38 від 24 вересня 2015 року).

Наразі директор – головний лікар Клінічного санаторію «Лермонтовський» Дмитро Антіпов не має наміру здаватися і дякує одеситам за підтримку: «Вас не злякали ні озброєні люди в балаклавах, ні безкарне свавілля військових. І у відповідь я хочу запевнити, що ми не припинимо боротьбу за «Лермонтовський» і разом здобудемо перемогу. Ні київські чинуші, ні продажні силовики, ні підкилимні інтриги міністрів нас не зупинять. У загарбників були погони, автомати і кулемети. Але за нами стоїть дещо серйозніше – правда й Одеса».