2019-06-06 13:27:00

ПОКИ НЕМА ЧІТКОЇ МОТИВАЦІЇ, ПРОФСПІЛКОВЕ ЧЛЕНСТВО НЕ ЗРОСТАТИМЕ…

 

Ігор Басюк проаналізувавши тенденції в сучасному профспілковому русі, зазначив потребу суттєво оновлювати  форми роботи. Означені доповідачем акценти діяльності в часі нових викликів – правозахисна, інформаційна діяльність, підготовка резерву профспілкових кадрів, і що не менш актуально- об’єднання  розпорошених зусиль.  «У час наближення звітів і виборів є зараз всім нам нагода більш конкретно і принципово підправити свою діяльність, побачити слабкі ділянки.  Адже початок змін все ж має відбуватися в конкретних колективах, в галузевих профспілках» - вважає голова РПО, додавши, що час вимагає також проводити більш активну роботу зі створення первинок на підприємствах недержавних форм власності, куди перетікає робоча сила, та залучення їх працівників до профспілок. Не менше уваги потребують новостворювані профспілки в ОТГ. Пріоритетом є питання мотивованого членства.

Аналізуючи стан виконання Територіальної угоди у  2018 році та завдання профспілкових  організацій  в  питаннях колективно-договірного   регулювання соціально-трудових відносин,  В.Уєвич зазначив про позитивні напрацювання, які вдалося здійснити, також про проблеми, над якими триватиме робота в подальшому уже з новообраною владою. 

«Маємо непогані приклади реального запровадження додаткових гарантій та виплат через колдоговори в енергетиці, нафтовій і газовій промисловості, хімічних та нафтохімічних галузях промисловості де в середньому на одного працівника відповідно до колдоговору додатково виплачується 6-12 тисяч гривень. В середньому по області цей показник складає понад 1 тис. грн.».

Але, за словами доповідача, хоча середньомісячна заробітна плата в області в 2018 році склала 7751 грн.  або 258 євро, це значно нижча середня зарплата, ніж мінімальна, встановлена в країнах ЄС. Викликає тривогу зростання розриву  між середньою зарплатою в бюджетній сфері до середньої, яка є по економіці. Через порушення норм законів, прожитковий мінімум на 2019 рік владою занижений більш ніж у 2 рази проти його фактичного розміру, розрахованого Мінсоцполітики.  Тим часом заробітна плата керівників деяких підприємств перевищує зарплату працівників основного виробництва у 100 разів. У 2018 році несвоєчасно виплачена зарплата складає   19,6 млн.грн., або в 3,5 рази зросла її заборгованість до попереднього року. Цьогоріч своєчасно не виплачено 23,1 млн.грн.,  маємо  ріст - 118 відс. до попереднього року.

Фонд оплати праці в закладах охорони здоров’я (за даними обласної організації) районів області на 2019 рік складає 9-10 місячних фондів. Незабезпеченість Фонду оплати праці до кінця року складає 170 млн. грн. Аналогічна ситуація в галузях освіти, культури.

 Важливе місце в Угоді відведено питанням охорони праці та здоров’я працюючих.  14 травня 2019 року підбито  підсумки  обласного огляду-конкурсу на краще підприємство з охорони праці.

Із 46 підприємств-переможців, 17 голів профкомів нагороджені Подяками Голови РПО та грошовими преміями від членських організацій. Практика показує, де на підприємстві є профспілки, там значно менше травматизму.

Всі зацікавлені, щоб праця була безпечною, отож, як вирішили учасники  наради, - триватиме потужна інформаційна та навчальна робота на підприємствах і в організаціях з охорони та безпеки праці.

Обговорення питань викликало широку дискусію учасників,  головним акцентом якої стало завдання напрацювання  оновленої до викликів часу Стратегії на найближчу перспективу, в якій базовими мають бути – рівень заробітної плати, правовий захист і умови праці.

Адже, як самокритично вважала більшість, профспілковий рух з різних причин ослаб, демонструє неготовність протистояти беззаконню і наступу на соціально-економічні права людей, втратив ініціативність, системність. Акції протесту мало результативні, верхи відірвані від низів через брак інформаційної діяльності. Оновлення кадрів мало відчутне. Чи не через це однією із серйозних внутрішньо  профспілкових проблем, в тому числі в області, є зменшення профспілкового членства.

Представники влади і роботодавців, які вийшли цього дня на трибуну, попри багато розбіжностей у завданнях, які виконують, все ж позитивно оцінили спільну діяльність з профспілками області, адже в діалозі на тристоронній основі вдалося вирішити здавалось би «непідйомні питання».

Проте, нові факти рейдерства, знищення конкурентних державних підприємств, не погашені борги із зарплати людям на підприємствах-банкрутах, неправомірний розподіл державних субвенцій в освіті, охороні здоров’я, космічні штрафи щодо роботодавців за неофіційно працюючих людей …знову і знову ставлять перед профспілками вимогу об’єднаними зусиллями «створити потужний правовий орган – Центр - захисту членів профспілок і діяти в цьому полі спільно із соціальними партнерами», про що записано з рішенні засідання Ради.

Профспілки області також ініціюватимуть звернення ФПУ до Кабінету Міністрів України про внесення змін у чинне законодавство з тим, щоб переваги Колективних договорів  надалі поширювалися тільки на членів профспілок, що було б мотивацією профспілкового членства.