2019-07-02 21:26:01

Президія Профспілки констатувала необхідність звернутися до Президента України В. Зеленського

 

Внаслідок зміни поняття мінімальної заробітної плати, вона зберігається на рівні (4 173 грн.) для працівників з 1 по 12 тарифний розряд ЄТС (від двірника до лікаря першої кваліфікаційної категорії та всім медичним сестрам незалежно від стажу роботи та наявної категорії).

Розрахункова незабезпеченість фонду оплати праці закладів охорони здоров’я, які надають спеціалізовану (вторинну) та високоспеціалізовану (третинну) медичну допомогу на четвертий квартал 2019 року складає понад 1 млрд. грн.

Зважаючи на викладене та ще низку озвучених на заході проблем медичної галузі, що потребують негайного вирішення, Президія Профспілки констатувала необхідність:

звернутися до Президента України Зеленського Володимира Олександровича задля забезпечення реалізації конституційного права громадян на охорону здоров'я, працю, заробітну плату та соціальний захист;

звернутися до Кабінету Міністрів України щодо необхідності відтермінування запровадження реформи охорони здоров'я на вторинному та третинному рівнях надання медичної допомоги до завершення та підбиття підсумків пілотного проекту у Полтавській області тощо.