2019-07-08 14:08:57

Голова Івано-Франківської обласної галузевої Ради профспілки працівників енергетики та ЕТП України ВАСИЛЬ ГРИНЬКІВ: «Допоки кожен член профспілки не буде безпосереднім учасником профспілкової роботи, до того часу буде слабка профспілка».

 

Коли є надійна опора лідера на командні дії членів профспілки, то це і є  шлях та запорука надійного захисту членів профспілки.

Що є зараз нашим найбільшим завданням, навіть викликом, щоб говорити, що створені гідні робочі місця, і що не менш важливо нині - призупиняти потік мігрантів у світи з України?

Отож, шукаючи відповіді, маємо говорити, що чи не найбільшим викликом України є неконкурентна до Європейських країн заробітна плата.

Тому, профспілки спільно з адміністрацією повинні шукати шляхи збереження кадрів на підприємствах та в закладах. Якщо взяти Бурштинську ТЕС, то в квітні для 500 працівників, професії яких є дефіцитні на ринку праці в Івано-Франківській області, підняли рівень заробітної плати на 36%.

В 2018 році - запроваджено добровільне медичне страхування для всіх працівників. Послугами добровільного медичного страхування до кінця року скористалось 450 чоловік. Працівники та члени їх сімей оздоровлюються в санаторії “Сокіл”.

Духовне дозвілля - Палац культури “Прометей”. Працює комбінат спортивних споруд.

Калуська ТЕЦ – впроваджено гаряче харчування за рахунок роботодавця для всіх працівників. Час від часу здійснюють перегляд заробітної плати для працівників.

Екскурсії, розвиток фізичної культури, дозвілля вихідного дня та багато іншого.

Голови первинних профспілкових організацій повинні бути увесь час в пошуку нових підходів до профспілкової роботи.

Сильна профспілка, високий рівень заробітної плати, комфортні умови праці - це запорука збереження кадрів, а висока продуктивність праці – то це успішне підприємство.