2019-09-11 10:07:47

РЕПОРТАЖ ЗІ СВЯТА НАФТОГАЗПРОМІВЦІВ

 

І тепер підкорювачам надр не страшна негода. Вони захищені від проливних дощів, буревіїв, хуртовини та лютих карпатських морозів. Про це йдеться у відео-репортажі зі свята.                                                                 Іванни ОСТАЩУК, ТРК Надвірна, на який посилаємося.  

Ось, що розповідають про своє новосілля будівельники та нафтовики.

    ВАСИЛЬ РИБАРУК: майстер цеху видобутку газу НГВУ «Надвірнанафтогаз».

  • Зараз тут є на що подивитися. – все зроблено для комфортних умов проживання і праці людей:
    новенькі рукомийники, душові кабіни, кондиціонери, чисті та затишні кімнати для проживання, охайна їдальня із сучасним кухонним обладнанням, надійні комунікації, інженерні мережі. Є телебачення та інтернет. Ці зручності для нафтовиків у Карпатах зроблені у важкодоступному місці,  на висоті 1280 м над рівнем моря. Тут одночасно можуть працювати і відпочивати 20 працівників.
  • ОЛЕГ МАЛЬЧИК, директор бізнес-підрозділу Захід ПАТ « Укрнафта».
  • Це був один із основних об’єктів, який потребував реконструювання. І зараз він приведений в належний стан. Гаряча, холодна вода, їдальня. Нормальні ліжка, опалення. Це свого роду відпочинковий комплекс. Можна прийти і відпочити.

Простір між вагонами вимощений бетонними плитами. На подвір’ї лавочки та столики, квіти. Коли велися роботи, будівельники особливо бережно ставилися до довкілля. Збережені зелені насадження нині є окрасою комплексу.

ОЛЕКСАНДР ДІКАНЬОВ,  голова профкому НГВУ «Надвірнанафтогаз».

  • Коли ти живеш в хороших умовах, то і робота спориться. Так ми бачимо і по Микуличину. Там уже давно здали подібний об’єкт. Були в нас переживання, що в приміщеннях не буде порядку. Але люди самі вирішили ці питання, підтримують  ірозпорядок, і чистоту. Це тішить.

 

В урочистостях з нагоди відкриття об’єкта взяла участь ТЕТЯНА СУЛЬЖЕНКО, голова обласної організації нафтогазпрому.

  • Укрнафта, як і країна загалом, переживає непрості часи. Дуже прикметно, що нині йде мова не про те, з чого можна мати прибуток, а про те, що дає поліпшення людям.

Це знакова подія і я хотіла би висловити надію, що цей взаємозв’язок колективу і власників буде скріплюватися і множитися.

Коли роботодавець розуміє, що людина живе в комфорті і отримує гідну зарплату, тоді від неї можна очікувати належну віддачу. Дякуємо всім, хто будував, організовував і хто робив це свято для людей праці. Впевнена, що це вплине на краще відношення до роботи, до колективу.

Ми їхали високо. Ви близько до Бога, і хай Господь Вам буде в поміч усьому,- резюмувала Т.Сульженко.

Керівник будівельників Роман Микитюк вручив нафтовикам символічний ключ, побажав злагоди і тепла. Своєю чергою Ігор Дуда, начальник цеху з видабутку нафти та газу НГВУ «НАдвірнанафтогаз» подякував за трудовий внесок кожного. 20 працівників відзначено нагородами.

Урочисто, з перерізанням стрічки та освяченням приміщень святою водою, увійшли працівники в нове поселення.

Працівники, які живуть у вахтовому містечку, обслуговують 26 свердловин, 70 км.технологічних нафтогазогонів; це й десятки одиниць техніки, обладнання двох родовищ – Добушансько-Бистрицького та Битків –Бабчинського.

  • Нафту у Карпатах важко добувати, говорить оператор з видобутку нафти і газу НГВУ «НАдвірнанафтогаз» Іван Івасик. - Кваліфіковані працівники докладають багато зусиль, щоб Україна ставала енергетично-незалежною державою.

Свято пройшло, але залишилися гарні спогади. НА облагородження об’єкта керівництво ПАТ «УКРНАФТА» виділили ще додаткових 1млн.700 тис.грн.

Р.S.

Традиційно до професійного свята нафтогазпромівців був святковий концерт та вручення відзнак кращим працівникам  ПАТ «Укрнафта.Захід».  

Свято 2019 року запам’ятається нафтовикам й іншими цікавими подіями.

Наприклад, Співробітники Пасічнянського ГПЦ Долинського ГПЗ здійснили колективне сходження на гору Хом’як.