2019-10-08 11:14:21

7 жовтня – Всесвітній день дій за гідну працю та Міжнародний день боротьби з бідністю

 

Відкриваючи засідання круглого столу Ніна Гушпіт - голова обласного комітету профспілки держустанов та Ярослава Ульванська – заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації, начальник управління праці зазначили, що усвідомлюючи складність завдань, які стоять перед країною в цей непростий час, переконані, що за умови постійної взаємодії та співпраці влади і профспілок поставлені цілі щодо досягнення в Україні соціальної справедливості є цілком реальними.

Вони  зазначили, що розумінням ставляться до рішення Кабінету Міністрів України щодо оптимізації чисельності районних державних адміністрацій, необхідність якої назріла у зв’язку із створенням об’єднаних територіальних громад і суттєвим звуженням обсягу повноважень райдержадміністрацій.

Оскільки скорочення торкнеться майже 600 працівників, профспілкові організації державних установ області спільно з місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування роблять усе можливе для забезпечення захисту трудових прав державних службовців відповідно до норм чинного законодавства. При цьому важливо максимально зберегти кваліфіковані кадри, вишукуючи всі наявні можливості для подальшого працевлаштування вивільнюваних працівників.

З метою вирішення соціальних проблем, забезпечення єднання суспільства на основі поваги до прав та законних інтересів громадян, підвищення рівня якості їх життя учасниками круглого столу було прийнято Звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.