2019-11-05 09:31:21

ГОЛОВА ФПУ ГРИГОРІЙ ОСОВИЙ ЗВЕРНУВСЯ ДО ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПЕРВИННИХ ПРОФСПІЛКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕДПЛАТИ НА ГАЗЕТУ «ПРОФСПІЛКОВІ ВІСТІ»

 

Всіма комунікаційними засобами олігархічні групи, що володіють національними телеканалами, намагаються організувати інформаційну блокаду навколо представників трудящих, замовчуючи та ігноруючи роль профспілок у вирішенні актуальних питань розвитку країни, підвищенні ефективності захисту законних прав та інтересів працівників.

Нас така перспектива не влаштовує. Вона категорично для нас неприйнятна. Тому нам необхідно оперативно та результативно реагувати на виклики часу

Незважаючи на те, що сьогодні все більшого охоплення аудиторії набувають електронні ЗМІ, простим і доступним джерелом інформації для населення залишається профспілкове друковане слово, здатне дійти до кожного спілчанина через газету «Профспілкові вісті», яка веде безкомпромісну боротьбу в інтересах людей праці.

Колеги, дякую за те, що ви завжди підтримували, і я переконаний, і зараз не будете стояти осторонь долі нашої з вами газети. Від Вас зараз залежить збереження єдиного в Україні соціального видання, яке послідовно, не зважаючи на всю фінансову скруту, висвітлює проблеми людей, які власною працею заробляють собі на життя.

Прошу підтримати рішення Президії ФПУ і провести роз’яснювальну роботу у своїх трудових колективах, з керівництвом підприємств і організацій щодо важливості передплати на 2020 рік газети «Профспілкові вісті» та «Бібліотечки голови профспілкового комітету» під час передплатної кампанії до 20 грудня ц.р.

Ваша підтримка додасть нам сили у нашій боротьбі!