2019-11-25 12:10:42

«І ЧУЖОМУ НАУЧАЙТЕСЬ…»

 

Ось про що нам розповіли:

Заступник директора з навчально- виробничої роботи Галина Кохан.

  • У коледжі навчається 500 учнів та студентів. Ведемо навчання за двома  освітньо-кваліфікаційними рівнями - «кваліфікований робітник» та «молодший спеціаліст».  Цим наш коледж й унікальний. Готуємо кадри для сфери обслуговування, які стосуються готелів, ресторанів, кафе-барів та сфери туризму. Маємо чотири спеціальності «молодших спеціалістів» - це готельно-ресторанна справа, підприємництво( торгівля та біржова діяльність), також  туризм і виробництво харчової продукції. Насправді коледж має ліцензії на багато інших професій, але, на жаль, не на всі з них набираємо учнів та студентів. Отож, актуальні ті,  які нині  більше затребувані на ринку праці.
  • Наскільки ви готові йти в ногу з вимогами часу, з вимогами ринку? Чи достатня матеріально-технічна база коледжу?
  • Давати знання та  випереджувати реалії – це наше завдання. Звичайно, у нас  працюють майстри виробничого навчання та викладачі, які постійно насамперед самі оновлюють свої знання, узгоджують теоретичну і практичну  підготовку. Тут присутній і власний ентузіазм, а також вони вимагають і від керівництва коледжу нових стажувань. Само собою є зрозумілим,  щоб такі нові практики мали не лише викладачі та майстри виробничого навчання, але й учні та студенти.

В цьому році ми почали активне міжнародне співробітництво. Підписано угоди про співпрацю.  Приїжджала до нас делегація з Німеччини, також є певні домовленості з Словаччиною, Болгарією тощо. Йдеться насамперед про  проходження практики за кордоном: наприклад, у  Словаччині – це  Академія професійної освіти «Меркур»…Німеччина – це Товариство «Елма», яке знаходиться в Берліні. Студенти їдуть на ці практики за бажанням, є певні умови для цього, насамперед – повноліття.

Щодо наших випускників, то вони мають можливість навчатися (наприклад в Німеччині) протягом двох років за дуальною системою освіти і в той же час отримувати  стипендію в розмірі від 450 є.  (Дуальна система , це система навчання, коли   2 дні студенти  навчаються  теорії, а три-чотири дні працюють на підприємствах, формують свої практичні навики).

  • А які можливості мають для практики учні і студенти вдома, на рідній Івано-Франківщині?
  • Ми співпрацюємо з багатьма підприємствами  області. Якщо брати трасу

Рогатин - Івано-Франківськ, то це практично всі заклади обслуговування - починаючи від Бельведеру і закінчуючи тими, що в Івано-франківську.  Це насамперед заклади ресторанної  сфери,  готелі, комплекси тощо.  Раніше ми самі їздили шукали місця для проходження практики. Зараз ситуація інша.   

Стає досить відчутною криза кадрів в Україні, і нам через день телефонують з різних підприємств  та  пропонують вакансії для студентів.  Тобто наші учні і студенти дуже затребувані на ринку праці. Також ми маємо для проходження практики укладені договори з такими відомими підприємствами в області та  Україні, як «Чумацький шлях» в Галичі,  готель « Бельведер», «Високий перевал» в с. Яблуниця  біля Буковелю,  готель «Червона рута»,  готель Падковських, готель «Геліос»… Є  досить великий перелік інших закладів…

-А які маємо тенденції? Чи залишаються працювати випускники коленджу надалі  в цих закладах?

- Як ми бачимо цю ситуацію, то все залежить від запропонованої  їм заробітної плати. Зараз кордони відкриті  і фахівці шукають  більшої оплати своєї праці. Знаю, спілкуюся з випускниками, то чимало з них на зимовий період приїжджають  в Україну, ідуть працювати в той же Буковель, де починається відпочинковий сезон, а на літо знову їдуть за кордон: Чехія,  Словаччина.

- Чи має коледж кошти оновлювати свою матеріальну базу, устаткування, яке необхідне для навчання?

  • На жаль, фактично років зо 10 держава не виділяла нам кошти на оновлення матеріально-технічної бази. Наскільки ми могли , то робили це самотужки. Діти літом проходять практику, зазвичай це був Південь України, де море. У нас існує така стаття доходу від виробничої діяльності. Отож, зароблені учнями гроші коледж використовував на модернізацію, оновлення бази. .

В минулому, позаминулому роках такі кошти вже виділялися. Ми зробили ремонт  у вестибюлі корпусу, їдальні, поміняли дах, оновили частково інвентар…

Власне, це для нас є найбільш проблемним – іти в ногу з часом. Обладнання в закладах, які тримають марку, стежать за новинками, значно сучасніше, як те, на якому ми маємо змогу вчити.

Спостерігаємо  достатньо високий рівень модернізації  в багатьох закладах нашої області. Іноді і викладачі, і майстри дивуються,  проходячи стажування, Тому, мусимо дуже швидко вчитися і навчати.  Кожен  - любимо свою професію. І це навчання – наш стимул…

  • Що є свідченням високого рівня фахівців закладу?
  • Є великий перелік нагород, відзнак, яких удостоєний заклад, безпосередньо директор коледжу Андрій Козак, викладачі і студенти…Ці нагороди  можна побачити на стінах в коридорах коледжу.  Скажу й про інше…

Кожного року, бодай раз в рік, можемо собі дозволити  побачити щось нове, спробувати себе.

Учні, студенти змагаються в майстерності поряд з кухарями провідних ресторанів не тільки України. Торік ми були в Чернівцях, де  проходив міжнародний конкурс, в якому брали участь 12 країн. Цієї весни  ми були в Кам’янець-Подільському на міжнародному фестивалі, де брали участь 15 країн. Є така міжнародна  компанія «Вакс», яка займається оцінюванням на подібного роду змаганнях. Все організовується і проводиться на досить високому рівні, участь в таких майстер-класах немало коштує ( 15 є за одного учасника, а якщо це команда, то 75-100 є) … Та перемагає зазвичай той, хто має знання, добру  практику,  вміє гарно  та смачно приготувати та відповідно  подати. Перемога наших представників на цих конкурсах говорить сама за себе. Різні бувають ситуації, є і казуси. Але… є й поважний визнаний успіх.

До нас також приїжджають вчитися. Є у нас угода про співпрацю з Інститутом профтехосвіти Націонавльної Академії  педагогічних наук України  і буквально в лютому цього року у нас був проведений міжнародний семінар  разом з цим інститутом на базі  відпочинкового комплексу «Горгани»  на Буковелі, з яким ми співпрацюємо. Ми також ділимося досвідом зі світом, з фахівцями інших областей. Їздимо на курси, тренінги, наші викладачі  навчаються аспірантурах, магістратурах. Тримаємо свою марку.

Цього дня маю можливість також поговорити з методистом коледжу Надією Іванів  та викладачем, яка одночасна є і головою профспілки закладу на громадських засадах – Іриною Заставною.

З ними розмовляю про виховну атмосферу закладу. Виявилося, і тут коледж на висоті. Традиційними є  екскурсійні поїздки у цікаві історичні, культурні місця, в місто Київ, де студенти мають змогу продовжувати навчання в Київському національному торговельному економічному університеті. Є екскурсії і в гори. Що найцікавіше, гідами  під час екскурсій часто стають самі студенти коледжу, які навчаються на спеціальності – туризм.

Молодість – це креатив і енергія. Тому є звичними  конкурси краси, творчі інтелектуальні змагання, пов’язані з вивченням традицій, звичаїв; само собою – це заходи до різних державних та християнських свят. Студентський  актив не дає розслабитися -  ідей в молодих багато. Аби художньому керівнику все встигати. А приїхати на день студентського самоврядування сюди особливо цікаво -  лекції читають студенти замість викладачів, директор в цей день також без посади. І проблему, яку побачили учні та студенти молодь вирішує сама , залучаючи всіх, хто потрібний. І догану можуть дати, коли що не так. Цікаві тижні професії. Отак і вчаться – і  фаху, і  власної відповідальності  за все у житті, що роблять.

Що найбільше втішило – затримок із зарплатами у колективу нема, а всі  працівники і студенти є тут  членами профспілки . Всіма разом і справді можна багато чого досягти. Не даремно якось в коледж приїзджала колишня міністр освіти Лілія Гриневич. Оцінка – добра.

Ще б праця в Україні була гідно оцінена, щоб молодь не шукала долі в світах…Інакше, на кого надіятися старшому поколінню.

 Записала Марта Павлишин