2020-02-06 09:15:04

ВОВК В ОВЕЧІЙ ШКУРІ

Найбільш наглядно це було продемонстровано під час прямого ефіру 31 січня ц.р. на каналі  ТРК «Україна» в програмі «Свобода слова з Савіком Шустером» Оленою Думою, головою всеукраїнської профспілки «Рідна земля», яка активно стала на захист антинародного закону про працю Тимофія Милованова.

На жаль, наразі різноманітних профспілок, які нікого не представляють, окрім своїх власників-засновників, Мінюстом зареєстровано понад сотню.

У прямому ефірі Олена Олексіївна звинувачує профспілки, наклеює їм політичні ярлики, будучи при цьому координатором партії «Справедливість». По справжньому щиро переймаючись тим, що роботодавцю довго звільняти працівника не порушуючи закон. Це ж коли таке було, щоб профлідер замість того, щоб захистити працівника, домагався його звільнення? 

А висловлювання про те, що законопроект про працю не порушує жодної Конвенції МОП, - це вершина маніпуляцій, проти яких вона начебто покликана боротися.

        Висновки експертів з трудового права засвідчують, що нове трудове законодавство від Милованова - Третьякової, яке намагається пропхнути влада, грубо порушує основоположні Конвенції МОП про примусову чи обов'язкову працю N 29, про захист прав представників працівників на підприємстві та можливості, що їм надаються N 135, про припинення трудових відносин з ініціативи роботодавця N 158 та численні Директиви МОП.

       У цілому ми спостерігали скоріше виступ в інтересах  роботодавця, аніж з позицій захисту законних прав і інтересів працівника.

        І недаремно, Олена Олексіївна старалася: напередодні Кабінетом Міністрів України вона була призначена Виконавчим директором Фонду соціального страхування. Отакі перетворення.

      Мабуть приємно, коли знаєш за що відпрацьовуєш.

*Джерело: https://dovidka.biz.ua/vovk-v-ovechiy-shkiri-frazeologizm/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua