2020-03-04 13:55:46

«ОСОБИСТІСТЬ ЛІДЕРА ЧАСТО Є ВИЗНАЧАЛЬНОЮ В ОТРИМАНИХ РЕЗУЛЬТАТАХ…»

Серед чільних питань, про які говорив голова, - діяльність профспілок у сучасних умовах, складне завдання захисту соціально-економічних і трудових прав працівників.

«Найбільша проблема для профспілки в Україні - це зареєстрований політичною партією “Слуга народу” законопроект “Про працю”, який практично позбавляє працівника захисту, і в жодній статті цього законопроекту не передбачено взаємовідносин з профспілкою. Законопроект зареєстрований 28.12.2019р. за № 2708. Дискримінаційних позицій для працівника в цьому законі дуже багато.Від нашої з Вами принципової позиції залежить і сьогоднішній добробут, і майбутнє дітей та онуків!», зазначив В.Гриньків, переказавши за ту масштабну роботу , яку зробили спільно ФПУ та територіальні профоб’єднання, створивши штаб опору щодо неприйняття законопроекту “Про працю” у запропонованому варіанті, організувавши ряд акцій протесту під КабМіном та ВРУ, а також «Хвилю гніву» в областях перед адмінбудівлями, в яких брали участь представники області, також профспілчани-енергетики.

В інших питаннях – також щоденна рутинна праця. Переконливими були отримані результати проведеної профспілкою роботи у виробничих підрозділах. По кожному голова дав вичерпну характеристику. Зокрема,

Калуська ТЕЦ

Січень 2019. Калуська міська рада прийняла рішення про взяття на баланс Калуської ТЕЦ в комунальну власність. «Ця дія може розцінюватись як рейдерське захоплення підприємства».

З профспілкового боку голова первинної профспілкової організації Анатієнко Л. О. і обласна галузева Рада направили листи-звернення у владні структури усіх рівнів. Зміст листів - передача енергетичного підприємства в комунальну власність - неприпустима, бо, як показав досвід, місцева влада не є ефективним власником, і що такі дії рано чи пізно доведуть підприємство до банкрутства. Хронологія відвоювання підприємства від рейдерства виглядає так:

28.05.2019р. тодішній Міністр енергетики Насалик І. С. з представником Міністерства, який відповідає за майнові відносини, мали зустріч з керівництвом ТЕЦ за участю голови ППО Анатієнко Л. О. З профспілкової сторони було поставлено ряд вимог, які друга сторона зустрічі проігнорувала. Директор відмовився підписати акт приймання-передачі.

Не дивлячись на спротив колективу, міська рада провела реєстрацію нового підприємства. Працівників заставляли писати заяви без гарантії прийому на роботу.

Нами були обговорені питання та внесені відповідні пропозиції щодо захисту прав членів профспілки, і ми не припиняли боротьби за підприємство. За два місяці роботи ТЕЦ в комунальній власності виникла проблема з виплатою заробітної плати, закупівлі вугілля, забракло коштів на інші платежі. До боротьби за підприємство долучився ЦК. Кучинський В. М. підготував листа до Президента України. Керівництво ТЕЦ також приклало максимум зусиль, щоб повернути в державну власність ТЕЦ; без голови ОДА Д.Шмигаля ми з цим би не справились. Нині ТЕЦ повернуто в державну власність і її робота стабілізувалась. Хоча коштів не вистачає на соціальні стандарти для колективу.

У зв’язку з вступом України в енергоринок зі збутом електроенергії стало складно. Вона стала неконкурентоспроможною.

Проте, не дивлячись на складну ситуацію на ТЕЦ, голова первинної профспілкової організації тримала виконання соціального пакету на контролі.

  • Були організовані:  екскурсійні поїздки вихідного дня працівників ТЕЦ, гаряче харчування за рахунок роботодавця всього персоналу ТЕЦ. Виплата коштів на оздоровлення працівникам, які ідуть у відпустку.
  • Для працівників, які потребували, виділялись путівки на лікування в санаторії та на відпочинок на море. Дітей працівників в літній період оздоровлювали в дитячих таборах. Приймали участь в Спартакіаді Укрелектропрофспілки.

Сьогодні загроза знову над Калуською ТЕЦ. Із-за можливої зупинки хімічного підприємства Карпатнафтохім - будуть проблеми і на Калуській ТЕЦ. Зараз березень – і Карпатнафтохім на ремонті.

Непроста ситуація на Бурштинській ТЕС

2019 рік проходив в постійних судах між ЦК і колишнім головою первинної профспілкової організації Бурштинської ТЕС.

Початок року був активний в частині переговорів з керівництвом ДТЕК щодо підняття рівня з/п для працівників. За результатами зустрічі вирішили з 01.04.2019р. підняти рівень з/п в середньому на 15%. Для окремих ключових професій на 30-35%.

В першій половині року вивели із підпорядкування профкому та створили юридичні окремі особи, засновником яких є первинна профспілкова організація Бурштинської ТЕС. База відпочинку “Легенда”, ПК “Прометей”. Вони залишились членами профспілки ППО Бурштинської ТЕС.

Липень-серпень - працівників відділів ЦДВ та ЦТВ перевели у виробничий підрозділ  “Галременерго” – 342 чоловіки; 17 чоловік – до ТОВ “Будмонтажізоляція”

Багато людей звільнилися з роботи. На сьогоднішній день нарешті всі працівники, які були в штаті цих підрозділів Бурштинської ТЕС - працевлаштовані.

Завдяки нашій наполегливості щодо доцільності залишити цих людей на обліку в первинній профспілковій організації Бурштинської ТЕС, а також безпосередньої практичної роботи голови цехового комітету Мацьківа Володимира Степановича вдалося від 213 осіб зібрати заяви і зберегти профспілкове членство.

З вересня місяця почалася постійна затримка перерахування коштів на з/п для соціальної сфери, а з грудня - на культурно-масову та оздоровлення. Ці питання разом з ЦК намагаємося вирішували.

Тим часом входження в енергоринок негативно вплинуло на всю енергетику України в тому числі і на Бурштинську ТЕС. Голова комітету ВРУ Герус А. М. вніс поправку до ЗУ «Про енергетику», яка дозволила імпорт електроенергії з РФ, Білорусії та Словаччини. Демпінгові ціни імпортерів на електроенергію зробили неконкурентоспроможними наших виробників.

Входження в простій потягнуло за собою приховане безробіття.

З 22.11.2019р. на Бурштинській ТЕС вийшов наказ про введення простою не з вини працівників.

Відповідно до цього наказу частина працівників перейшли на 4-и денний режим роботи, а частина ввійшла в простій.

З 15.02.2020р. працівники, які працювали в чотириденному режимі виведені з простою.

Більш позитивні приклади у навчальних закладах галузевої профспілки. .

Бурштинський енергетичний коледж

Запровадили дистанційну освіту і це дає позитивний результат. На Калуській ТЕЦ група студентів - 22 особи - здобувають освіту без відриву від виробництва. ТЕЦ надало приміщення, викладачі їдуть безпосередньо на виробництво для читання  лекцій та прийому заліків і екзаменів. Тут керівництво дбає про підготовку кадрового резерву, та й працівники зацікавлені в цьому.

15 жовтня група викладачів поїхала в Зеленодольськ для начитки лекцій. Цього року там набрали групу студентів.

29.10.2019р. в Бурштинському енергетичному коледжі відбулися збори, на яких прийнято рішення про зміну статусу коледжу на  статус вищої школи-інституту. Це шлях до збереження робочих місць, що важливо в сьогоднішніх умовах.

Бурштинський торговельно-економічний коледж

В торговельно-економічному коледжі впродовж року проведено ряд ремонтних робіт , осучаснено фойє, студентське кафе.

07.10. Коледж відвідала німецька делегація. Підписано договір про співпрацю. Коледж співпрацює з кількома Європейськими країнами: Словаччина, Болгарія, Німеччина. Студенти мають можливість проходити стажування за кордоном. Освоївши нові технології та навички за кордоном, в студентів відкриваються нові перспективи для свого розвитку.

Гімназія

Нелегка ситуація в гімназії, де є затримка виплати з/п. Блокування депутатським корпусом міської Ради Бурштина питання зміни статусу гімназії виключило надалі цю перспективу. Зараз є розпорядження Кабміну про примусове виведення не юридичних осіб коледжів з підпорядкування університетів та фінансування з місцевих бюджетів.

**

Попри ряд проблемних питань, про які говорив В.Гриньків, у виступах профспілчан діяльність обласної галузевої Ради профспілки працівників енергетики та ЕТП України оцінено задовільно.

У 2020 році на всіх рівнях галузевої Профспілки відбудуться звітно-виборні збори та конференції, всіх чекає період оцінки своїх сильніших і слабких сторін та обрання лідерів, здатних вести за собою.