2020-11-10 18:51:43

ПРОВОКАЦІЯ ПРОТИ ПРОФСПІЛОК НЕ ПРОЙДЕ

 

 

Для з’ясування обставин появи Звернення ФПУ звернулася до органів виконавчої влади, при яких створювалися згадані громадські ради.

 

Як розпорядники інформації органи виконавчої влади у відповідях на інформаційні запити ФПУ повідомили про відсутність у них іншої інформації, ніж та, що в установленому порядку розміщена громадськими радами на їх офіційних сайтах.

 

Отже, можна стверджувати, що жодна з осіб, які підписали зазначене Звернення, в установленому порядку не уповноважувалася на це громадськими радами. Всі підписанти діяли виключно як фізичні особи, висловлювали свою особисту думку і керувалися при цьому власними суб’єктивними інтересами.

 

Слід зазначити, що шість з восьми зазначених осіб є членами Громадської ради при Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

 

Варто також зауважити, що серед підписантів Звернення був вказаний колишній голова Громадської ради при Держпраці Анатолій Владичанський, термін повноважень якого закінчився ще в квітні 2020 року.

 

На переконання ФПУ, дане Звернення є умисною провокацією, спрямованою на дискредитацію профспілкового руху в Україні. Про це Федерація своїх листах повідомила Президента України і Голову Верховної Ради України.

 

Департамент правового захисту ФПУ