2020-11-20 11:52:06

ПОЗИЦІЯ АГРАРІЇВ ЩОДО РИНКУ ЗЕМЛІ

 

"Україні потрібна виважена земельна реформа, яка спроможна забезпечити добробут кожного громадянина нашої держави, сприятиме економічному розвитку, всебічному піднесенню нашої країни на міжнародній арені та відповідатиме національним інтересам.  Ми стурбовані тим, що закон про обіг земель, який прийнято Верховною Радою України 31 березня 2020 року, не відповідає за своїм змістом і характером національним інтересам та потребам України як незалежної і суверенної держави", - йдеться у зверненні. 

Аграрії переконані, що доля української землі та держави не може вирішуватися через кулуарні домовленості окремих політичних сил. Земельна реформа має проводитися винятково на конституційних засадах і в конституційний спосіб адже земля,  відповідно до Конституції, є власністю всього українського народу.

"Судді Конституційного Суду - ви Хранителі Конституції України! Закликаємо вас, будьте твердими й непохитними, не схибте, не дайте розграбували Україну! Не беріть участі у найбільшій афері тисячоліття", - наголосили українські сільгоспвиробники.