2020-12-23 19:27:20

З ВІРОЮ У ДЕНЬ ЗАВТРАШНІЙ: ЩАСЛИВОГО РІЗДВА ТА НОВОГО 2021 РОКУ

 

Позиція Федерації профспілок України, яку озвучив її Голова Григорій Осовий на протестній акції профспілок 3 грудня, і яка відображена також у Зверненні ФПУ з нагоди прав людини, -  чітка і зрозуміла: « У боротьбі за права трудящих на гідне життя і гідну працю ми маємо свідомо об’єднуватися, поширювати серед працівників ідеологію свободи, справедливості і солідарності, виховувати у них непохитну повагу до прав людини».

На жаль, влада знову змушує профспілки виходити на Майдани, адже нема конструктивного соціального діалогу, не забезпечуються основні Конституційні гарантії. Тому доводиться їх вимагати силою спротиву. Найперше, чого вимагають профспілки, щоб бюджет країни, який на 70 відсотків складається з внесків громадян, був розприділений справедливо, а не розкрадався і проїдався тими, хто нині є владою. Профспілки рішуче виступають проти звуження трудових прав українців, яке бачимо в намаганні лібералізувати Трудовий кодекс. Турбує також ганебне в 21 столітті явище непогашення боргів із зарплати…Замість вирішувати нагальні для держави питання, влада знову почала наступ на профспілки, їх майно, здійснюються спроби унеможливити право на об’єднання.

Наші профспілчанські цінності незмінні – це гідні та безпечні умови праці людей і їх належний соціальний захист. Це відродження вітчизняного виробництва, створення нових робочих місць. Ми проти підриву системи соціального страхування.  Економічне процвітання і справедливий розподіл благ – це наші гасла.

Всі проблемні питання, які виникають на місцевому рівні ми стараємося вирішувати у співпраці з керівництвом ОДА ( підписана Угода про співпрацю), також на рівні постійно діючого тристороннього соціального діалогу (влада, роботодавці, профспілки). Малозабезпечені громадяни мають змогу вирішувати свої питання в правовому полі при сприянні Регіонального  центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, з яким Рада профспілок області підписала договір про співпрацю.

Зараз, коли проходить адміністративно-територіальна реформа маємо зберегти профспілчанське членство і забезпечити конституційне право людей на об’єднання.

 У ці святкові дні прийміть найщиріші вітання з Різдвом і Новим роком. Хай вони принесуть нам очікувані щасливі зміни. Гуртуймося довкола  світлих, добрих ідей та справ, і нехай наша праця та зусилля приносять щедрі плоди. Радості, натхнення, всіх Божих ласк і благословень.

Хай Різдвяне світло

Злине в кожну хату,

В кожнім серці свій залишить слід,

Будьте всі здорові, радісні, багаті,

Щастя вам і довгих многих літ.

ХРИСТОС СЯ РОЖДАЄ! СЛАВІМО ЙОГО!

З повагою,

Голова Ради профспілок області                               Ігор Басюк