2021-11-05 14:49:22

ПРОФСПІЛКА ПРОДОВЖУЄ ПРОВОДИТИ ВИЇЗНІ ДНІ

 

Виїзний День в Коломийському районі 27 жовтня розпочався із зустрічі з першим заступником Коломийського міського голови Олегом Токарчуком, керуючим справами  виконкому міської ради Тарасом Кухтаром та головою профспілкового комітету Світланою Сенюк, в якій взяв участь і керівник міського комітету Профспілки Микола Реп’ях. Тут між адміністрацією та профспілковою організацією налагоджено соціальний діалог, завдяки чому вдається успішно вирішувати  актуальні для колективу питання, в тому числі і через колдоговірні умови.  Останнім часом в міській ратуші відбулося чимало змін на краще: проводиться ремонт приміщення із збереженням його автентичності, створюються кращі і сучасніші умови для роботи працівників.

Наступна зустріч відбулася з головою районної ради Іваном Угрином, першим заступником голови районної державної адміністрації Любов’ю Михайлишин,  керівником районного комітету Профспілки Олегом Гальковичем та головами профкомів райдержадміністрації Романом Фениним і районної ради Тетяною Охрімець. В районних органах представницької та виконавчої влади панує порозуміння між керівництвом та профспілковими організаціями і створені належні умови для роботи, як і в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації, де також побували представники обласного комітету Профспілки.

В другій половині дня відбулося заплановане навчання профспілкового активу – членів районного і міського комітетів Профспілки та голів первинних профорганізацій Коломийщини. Тут голова обласної організації Профспілки Ніна Гушпіт розповіла про ситуацію в профспілковому русі та пріоритетні напрямки діяльності територіальних і первинних організацій Профспілки, заступник  начальника управління праці департаменту соціальної політики облдержадміністрації Олександра Гринів – про налагодження соціального діалогу, а завідувач відділу організаційно-масової роботи  обласного комітету Профспілки Валерій Крецул – про організаційну й інформаційну роботу в профорганізаціях та мотивацію до профспілкового членства. В свою чергу голови профкомів виконкому міської ради Світлана Сенюк та апарату райдержадміністрації Роман Фенин  поділилися з присутніми власним досвідом профспілкової діяльності.

В заключній частині виїзного Дня Профспілки представники обласної організації побували в колективі Коршівської сільської ради, взяли участь в установчих зборах із створення первинки, яку очолила начальник фінансового відділу Марія Прокопів. А  в Отинійській селищній раді провели робочу зустріч з її головою  Олегом Савчуком і нещодавно обраною головою профорганізації Тетяною Гаєвою, де  надали консультації щодо організації і планування роботи первинки, її розбудови та налагодження соціального партнерства в колективі.

На світлинах:

-зустріч в Коломийській міській раді;

-спілкування з керівництвом райради і райдержадміністрації та головами профкомів;

-в колективі управління соціального захисту населення Коломийської райдержадміністрації;

-семінар-навчання профспілкового активу;

-на установчих зборах в Коршівській сільській раді.