2022-06-21 15:32:23

ЯК ЗНИЗИТИ НЕЛЕГАЛЬНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ?

 

Рада профспілок області, як і раніше, проводить широку інформаційну роботу щодо роз’яснення норм чинного законодавства у сфері трудових відносин, і надалі братиме активну участь у діяльності робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Зокрема, з початку 2022 року проведено 2 навчальні семінари та надано консультаційну допомогу 162 членам профспілок.

З метою забезпечення зростання кількості осіб, охоплених соціальним страхуванням з 1 липня 2022 року розпочинається інформаційна кампанія за сприяння проекту ЄС-МОП “На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні”.

За підсумками заходу учасники узгодили спільні дії щодо проведення інформаційної кампанії із розміщення інформаційних матеріалів на Інтернет-ресурсах, обміну даними моніторингу стану оформлення трудових відносин і застосування інформації для ризикоорієнтованого відбору об’єктів для здійснення інспектування. 

Одночасно досягнуто домовленостей стосовно підписання Угоди про співпрацю між Радою профспілок області та Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області