2023-05-15 09:49:41

ДУМКА ПРОФСПІЛЧАН Є ВАЖЛИВОЮ

 

 

Форум проходив у чотирьох модерованих дискусійних панелях Обговорювалися такі питання: стратегія розвитку медичної галузі громади / єдиний медичний простір; медицина в регіонах: погляд з боку держави; про військову та цивільну медицину; ветерани/ особи з інвалідністю: що буде після війни? якого майбутнього ми прагнемо?; розвиток закладів охорони здоров’я спроможної мережі та підготовку кваліфікованих кадрів; приватні та комунальні заклади: конкуренція чи партнерство?

 

За словами голови НСЗУ Наталії Гусак, «такий захід – це перший крок до того, щоб ми могли показати спільну взаємодію НСЗУ, Івано-Франківської громади – як наше партнерство може змінювати якість життя в громаді. Команда НСЗУ готова завжди допомагати, надавати свої рекомендації, адже це наша спільна відповідальність: і НСЗУ, і вашої управлінської команди, ваших медичних закладів, щоб медичні послуги в громаді працювали на користь тих людей, які тут живуть».

 

Як поінформував міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків , в Івано-Франківську є стратегія до 2027 року, але за останні роки змінилося багато: громада зросла в 6,5 разів, війна внесла корективи, тому що дуже багато ВПО, багато людей виїхало. Тож важливо подивитися комплексно на стратегію до 2030-го року.