2015-09-30 13:58:00

УРЯД ГАНЬБИ НЕ ЙМЕ?Ми глибоко стурбовані цією дією, яка видається відчайдушною спробою держави отримати кошти. Даний позов є чітким сигналом профспілкам по всій Україні, що уряд не соромлячись порушує права профспілок, в тому числі їхнє право володіти майном для здійснення профспілкової діяльності. Ми наголошуємо, що профспілковий рух відіграв важливу роль у сприянні стабільності в Україні у цей важкий період і є ключовим для руху країни вперед. Незаконна конфіскація власності, в цьому випадку профспілкової, може створити небезпечний прецедент і тільки послабить хисткі відносини між урядом і людьми, на представництво інтересів яких він претендує.

Тому ми вимагаємо негайно відкликати позов по справі №916/3171/15 та гарантувати, що працівники та профспілки в Україні можуть реалізовувати свої фундаментальні права для побудови справедливої та процвітаючої країни.
Генеральний секретар МКП Шаран Барроу також звернулася з вимогою «негайно відкликати позов по справі №916/3171/15 та гарантувати, що працівники та профспілки в Україні можуть реалізовувати свої фундаментальні права для побудови справедливої та процвітаючої країни» до Генерального прокурора України Віктора Шокіна.

Прес-центр ФПУ